Birisiyle Otelde Kızlığımı Bozdum

Birisiyle Otelde Kızlığımı Bozdum

Selamlar, Ben Güveni Tam Olan Bir Kadın Olarak Buradayım

Merhaba herkese, ben güzel zamanlar yaşamayı seven, kendine çok güvenen ve her zaman erkeklerle iyi anlaşan bir kadın olarak buradayım. Size öncelikle şunu söylemek isterim: Seks konusunda ve erkeklerle ilişkilerde oldukça deneyimli biri olarak buradayım. Kendimi tanıtayım ve ardından sizi etkileyebileceğini düşündüğüm en güzel seks hikayemi anlatmak istiyorum.

Banu: İstekli ve Tutkulu Bir Kadın

Adım Banu ve 25 yaşındayım. Genç, güzel ve bakımlı bir kadın olarak her ortamda farkımı rahatlıkla ortaya koyan, kendine güveni tam olan biriyim. Sekse olan tutkum küçük yaşlardan beri var ve bu konuda istekli ve arzulu biri olduğumu söyleyebilirim. Seks yapmaktan büyük bir zevk alıyor ve bu tutkumu paylaşmak istediğim insanlarla tanışmayı seviyorum. Şimdi, size en güzel ve zevkli anılarımdan birini anlatmak istiyorum.

Kızlığımı Bozan Erkeği Bulmak

Anlatacağım hikaye, benim için çok anlamlı ve unutulmaz olan ilk seks deneyimimle ilgili. O günün ardından, sekse olan ilgim o kadar büyüdü ki artık geri dönüşü olmayan bir durumdaydım. Sürekli olarak kendimi bozdurmak isteyen, cesaret edebilecek bir erkek bulmak ise biraz zor oldu. Her erkekle birlikte olmak isteyenler vardı, ama ben sadece kendimi bozacak birine ihtiyaç duyuyordum. Yakışıklı, kaslı bir erkek olmasını tercih ediyordum ve bu da bulması zor bir şeydi.

Bir tatil için Antalya’ya gittim ve orada yalnız gelmiş bir erkek dikkatimi çekti. Her gün havuz başında karşılaşıyorduk ve göz göze geliyorduk. Ama çekingen biri gibi görünüyordu ve bir türlü yanıma gelmiyordu. Bir gün, cesaretini toplamak için bazı içkiler aldım. Artık gelmeyecek gibi hissettiğimde, ben de yanına gitmeye karar verdim. Aramızda biraz mesafe vardı, ama ona doğru yürümeye başladım. Gördüm ki heyecan içinde, eli ayağı birbirine karışıyor. Bu durum beni güldürdü, sanki bir karavana yaparmış gibi hissettim.

Nihayet selam verdim ve yanına oturdum. “Kaç günden beri bakışıyoruz? Sana bakıyorum, sen bana bakıyorsun, ama bir hamle göremedim. Artık ben geldim” dedim. Utandığını ve tepkimi bilemediği için yanıma gelmediğini söyledi. “Ne diye bekliyordun ki? Ben kaş göz yapıyordum, resmen gel gel diyordum” dedim. Güldük ve samimi bir ortam oluştu. Birlikte barda zaman geçirdik, otel odasına geçmek istedim ve o da beni kendi odasına davet etti. Kabul ettim ve yola çıktık.

Otelde Tanıştığım Tatilcile İlk Kez Seks Yaptım

Odasına girdiğimde, muhteşem bir odada kalıyordu. İyi ki benim odasına gitmemişiz dedim içimden. Odası gerçekten büyük ve yatağı da benimkinden iki kat daha genişti. Bu anın tadını çıkaracağımı düşündüm; sonuçta benim için ilk defa olacak ve kendimi ona teslim edecektim. Rus votkası içmeye başladık, ama benim içecek halim kalmamıştı. Kalbim hızla çarpıyordu ve artık direkt olarak seks yapmaya başlamak istiyordum.

Bu özel anı yaşamak için odama davet ettim, ama o da benim odama gitmek istedi. Kabul ettim ve birlikte odasına doğru yola çıktık.

Devam edecek…

Baktığım anda dudaklarına doğru yapıştım. Dudakları o kadar tatlıydı ki, karar verdim kız olduğumu söylemeyecektim. Direkt olarak seks yapmak istedim. Memelerimin ucu sivriydi ve adam onları yalayarak beni daha da tahrik etti. Amım sulanmaya devam ediyordu. İçime sikini hissetmek için sabırsızlanıyordum. Sikini hissettiğim anda zevk çığlıkları atmaya başladım. Ardından hızlandı. İçimde bir şey patladı ve ılık bir kan aktı. Çocuk şaşırmıştı. İlk seks deneyimim böyle geçti. İlk seksimden beri birçok birlikteliğim oldu, ancak hala ilk seferde aldığım zevki hiçbir zaman unutamadım. Kendine güvenen erkeklerle tanışmak isterim. Ancak, hemen boşalan erkeklerle birlikte olmak istemem. Yorumlarda kendine güvenen erkekleri bekliyorum. Onlarla tanışmak istiyorum ve birlikte unutulmaz bir seks deneyimi yaşamak istiyorum. Yaş kriterim olduğunu belirtmek istiyorum, sadece olgun erkekler yorum yapabilir. Genç erkeklerle birliktelik istemiyorum, lütfen belirlediğim yaş kriterine uyan erkekler yorum yazsın.

Bir yanıt yazın