Striptizci ile ilgili kötü bir deneyim yaşandığı anlaşılan bu başlık, u…

Striptizci ile ilgili kötü bir deneyim yaşandığı anlaşılan bu başlık, uygun bir şekilde yeniden düzenlenmelidir. Aşağıda önerilen yeni bir başlık bulunmaktadır:"İşyerinde İstenmeyen Bir Durum Yaşadım: Striptizciyle İlgili Beklenmedik Bir Olay"

Merhaba, ben Aslı. 26 yaşındayım, 54 kiloyum ve 1.76 boyundayım. 4 yıl boyunca mankenlik yaptım, ancak şu anda çalışmıyorum. Amerika’da yaşadığım bir olayı hatırladıkça bile terliyorum. Daha önce İstanbul’da birçok kez ilişkiye girdim, ancak bu Amerikalı biriyle olan ilk ilişkimdi, üstelik bir striptizciyle!

Çocukluğum Amerika’da (Kansas’ta) geçti. Eskiden babam ve annem Amerika’da işçi olarak çalışıyordu. Orada kazandıkları para Türkiye’de daha değerli olduğu için, durumumuz iyiydi. Türkiye’ye ailemle döndüğümüzde, orada büyüdüğüm Amerikalı arkadaşlarımı özlüyordum. Yaklaşık iki ay önce oradaki en yakın arkadaşım Linda evlendi. Tabii ki düğününe katılmak için Kansas’a gittim. Orada bizdeki gibi kına gecesi gibi bir şey yok, kızlar kendi aralarında bekarlığa veda partisi düzenliyorlar. Ben de sürekli duyardım, striptizci çağırdıklarını, ancak hiç böyle bir yerde bulunmamıştım.

Neyse, parti için hazırlandık, ben Linda’nın nedimesi olarak konaklıyordum. Parti küçük bir barda gerçekleşti. Giyinmiş olduğumuz kıyafetlerle ve yüksek topuklu ayakkabılarla geldik. Bar sıcak bir ortamdaydı, bol miktarda içki mevcuttu ve etrafımızda kiralık striptizciler vardı! Hepsi uzun boylu, kaslı ve güzel vücutlu dar kot pantolon giymiş, üstleri ise düğmeli erkekler. Hemen hemen her kıza bir erkek düşüyordu!! Neyse, masalarımıza oturduk, tekila-tuz-limon içki hazırlamaya başladık. Kafalarımız iyice dönmeye başlamıştı. Erkekler de masalara gelip dans ediyor, vücutlarını bize dokunduruyorlardı. Bir tanesi pantolonunun üzerinden beni uyarıyordu ve elleriyle boynumu ovuşturuyordu. Yaklaşık 2-3 saat geçtikten sonra bazılarımız aşırı derecede sarhoş olmuştu, bazı kızlar ve arkadaşım Linda bile uyuyakalmışlardı. Ben etrafıma baktım, herkes kendi halindeydi. Kurnaz bir Türk kızı olarak, karşımda dans eden İtalyan erkeğine, en iri penisi olan ve tam karşımda olan erkeğe yaklaştım ve “Birlikte dans edelim mi?” dedim. O da “Tabii efendim!” dedi.

Onu kolumdan tuttum ve sahnenin önüne çektim. Tüm vücudunu okşadım, arkamı döndüm ve kalçalarımı ona sürttüm, penisinin sertleşmeye başladığını fark ettim. Beni ayağıyla duvara ittirdi, “İsterseniz başka hizmetlerim de var! Ayrıca size özel bir ücret talep etmeyeceğim!” dedi. Ben de memnuniyetle kabul ettim. Beni barda bulunan tuvalete götürdü, kimse benim onunla birlikte olduğumun farkına bile varmadı. Sonra öpüşmeye başladık. O konuda becerikli olduğunu söyleyebilirim. Hem tutkulu, hem sert, hem de duygusal olarak öpüşebiliyordu, diliyle neler yapabildiğini anlatamam. En iyi Fransız öpücüğümü yaşattı bana. Sonra boynuma, kulak mememe ve göğüslerime indi. Dilinin pürüzlü olduğunu hissediyordum, vücudumda kaymıyordu, ancak o pürüzlü dilini göğsümde hissettiğimde ve sert elleriyle beni okşadığında çılgına dönüyordum.

Sonunda fermuarını açtı, penisini çıkardı ve beni kalçalarımdan kavradı. Ben de bacaklarımı ona doladım. Beni sertçe duvara bastırarak penisini vajinama soktu. Ben “Ohh fuck, fuck me babe!” diye bağırdıkça, o da hızlanıyordu. Resmen pornografik filmlerdeki süper erkekler gibiydi. Sıcak nefesi boynumda, elleri belimi ve göbeğimi okşarken birlikte boşaldık. İlk defa benden önce boşalmayan bir erkekle birlikte olmanın verdiği heyecanla, götümü de istediğimi söyledim. Beni sertçe tuvaletin duvarına bastırdı, kollarımı duvara sabitledi ve herhangi bir yağlama veya tükürük kullanmadan (yalnızca vajinamın ıslaklığıyla) anal seks yapmaya başladı. Onu içime her soktuğunda altımdaki yer kayıyormuş gibi hissediyordum. Bu arada elleriyle saçımı topladı ve enseme ısırdı, nefesi tenime çok tatlı geliyordu, şu an sadece düşününce bile orgazm oluyorum.

Yaklaşık yarım saat seviştikten sonra ikinci kez anal olarak boşaldı. Penisini temizleyip ağzıma aldım, testislerini yaladım. Bu onun hizmetine bir teşekkürdü. Onu ağzımla boşalttıktan sonra giysilerimizi düzeltip bara döndük. Ve ne göreyim, evlenecek olan Linda bile striptizcilerden birinin penisini okşarken, diğerine de vajinasını okşatıyordu ve zevkten çıldırmış, inliyordu! Amerikalıların rahatlığına bak! Ben ise benimle olan kişiye teşekkür ettim ve sarışın bir striptizciyle oynamaya gittim, kucağına oturdum ve biraz da onunla seviştik. Ancak esmer olan kadar iyiydi. İnsanlar der ki, Sarışının adı, esmerin tadı! Şahsen benim düşünceme göre Türk erkekleri çok daha iyi sevişiyor.

Şu anda tekrar İstanbul’dayım. Umarım ülkemizde de böyle striptizciler vardır. İşini iyi yapan biriyle birlikte olmayı şimdiden çok özledim.

Striptizci ile ilgili kötü bir deneyim yaşandığı anlaşılan bu başlık, uygun bir şekilde yeniden düzenlenmelidir. Aşağıda önerilen yeni bir başlık bulunmaktadır:

“İşyerinde İstenmeyen Bir Durum Yaşadım: Striptizciyle İlgili Beklenmedik Bir Olay”

Bir yanıt yazın