Yeni İlişkimde Problemler Yaşıyorum: Cinsel İlişkimizde Sorunlar

Yeni İlişkimde Problemler Yaşıyorum: Cinsel İlişkimizde Sorunlar

Size Hatice ve Gamze’yle olan ilişkilerimi anlatmıştım. Gamze’yle bir süre daha birlikte olduk. Her buluşmamızda fırsat buldukça sevişiyorduk, en kötü ihtimalle sinemada, tenha yerlerde, parklarda bir araya geliyorduk. Aramızdaki ilişki sadece cinsel bir boyuta dönüşmüştü. Ancak Gamze bu durumdan artık sıkılmaya başladığını açıkça belirtmeye başladı. Hatice ablanın başka bir şehre taşınmasıyla son kez gece onunla kaldım ve tüm gece ilişkiye girdik. Sınav zamanı gelince buluşmalarımız azalmaya başladı. Her ikimiz de derslerimize odaklanmak zorunda kaldık. Nadir buluşmalarımızda sinemaya gidiyor, parkta zaman geçiriyor veya evde yalnız olduğumuz zaman birlikte oluyorduk. Adeta seks bağımlısı haline gelmiştim!

Sınav zamanı geldiğinde bir süreliğine görüşemeyecektik. Sınavları bitene kadar Gamze’yle sürekli Ankara’da dolaştık. Ailelerimiz yazlık evde olduğunda, Gamze bazı geceler bizde kalmaya başladı. Ailesinin izin verdiği sürece yanımıza geliyor ve onlar da sınav stresinden uzaklaşsın diye izin veriyorlardı, fakat Gamze genellikle en yakın arkadaşı Ceren’de kaldığını söylüyordu. Evde vakit geçiriyor, film izliyor, oyun oynuyor ve ilişkiye giriyorduk. Sınav sonuçları açıklandığında tercihlerimizi yaptık. Ben İstanbul’da bir üniversite tutturdum, o ise Ankara’da kalmaya devam edecekti. “Ne yapalım! Ben Ankara’ya gelirim, sen İstanbul’a geliriz ve sık sık buluşuruz aşkım!” diyerek onu teskin etmeye çalıştım. “Her gün mesaj atacak ve telefon edeceksin!” dediğinde ağlarken, o gece otobüse binerek İstanbul’a geldim.

Babam da benimle İstanbul’a gelmişti ve Ankara’dan iki arkadaşımla birlikte ev tuttuk. Ailelerimiz gençliğimizi rahatça yaşamamız için bize ev tutmuşlardı, bu yüzden rahat bir durumdaydık. Babam ayrıldıktan sonra İstanbul’u keşfetmek için harekete geçtik. Her gece geç saatlere kadar Beyoğlu ve İstiklal’de takılıyorduk. Ev arkadaşlarım kız arkadaşlarını eve getirirken, ben sadık kalmayı tercih ettim ve 31 çekerken Gamze’nin fotoğraflarını kullanıyordum, ancak okul başladığında seks dürtümün de uyanmasıyla durum değişti.

Üniversite hayatı tamamen farklıydı! Herkes gençliğini yaşıyor, istediği şeyleri yapıyordu, dersler umurumuzda bile değildi. Ev arkadaşlarım da sevgili yapmışlardı ve kızlar oldukça güzel kızlardı, haftada birkaç gece bizde kalıyorlardı. Ben Gamze’yi özledikçe deliye dönüyordum! Birkaç hafta sonra Gamze gelmişti. Onun inmesiyle hemen sarıldım ve tüm özlemim sona ermişti. Gece olduğu için hemen eve geçtik. Ev arkadaşlarım sevgilileriyle meşgulken, tanıştırdım kızları ve sonra herkes kendi odasına çekildi.

O gece Gamze’yi o kadar çok siktik ki, tam üç saat boyunca birlikte olduk. İlişkiye son verdiğimizde sabah olmuştu. Gamze, “İstanbul seni değiştirmiş sevgilim!” diyordu. Arkadaşım ise bana takılarak, “Oğlum ne kadar azmışsın, kızı gece boyunca mahvettin.” diyordu. Gamze iki gün daha kaldı ve onunla birlikte bolca ilişkiye girdik. Gitmeden önce son kez birlikte olduk ve ardından Ankara’ya gönderdim.

Birkaç ay böyle geçti. Hasret dayanılması güç hale gelmişti. Daha da dayanılmaz olanı, hayatımın en ateşli zamanlarında kız arkadaşı olmamasıydı. Sonunda bir akşam barda vakit geçiriyorduk. Orada bir arkadaş grubuyla buluşuyorduk ve ben Çağla ile tanıştım. Sohbet ilerledikçe, “Başka bir yerde takılalım mı?” dedim. Çağla da “Evet, tenha bir yer bulalım.” diyince, ona evin en tenha yerinin olduğunu söyledim. Birkaç bira alıp evimize gittik.

Sohbete başladık. “İzmir’den geliyorum, bir de ablam var. İkinci sınıftayım…” derken, “Sevgilin var mı?” diye sordum. “Uzun zamandır yok, yalnızım!” dedi ve bana da sordu. O an içimden “Ben de uzun zamandır yalnızım…” demek geldi ve yalnızlık ve aşktan konuşmaya başladık. Ortamımız oldukça güzeldi. Konuştukça yakınlaşıyor ve ufak dokunuşlar gerçekleşiyordu. Kafalarımız bir süre sonra dumanlanınca, oynaşmalar yerini daha yoğun bir şekilde öpüşmeye bıraktı. İri dudaklarını öpüyor ve ellerimle vücudunu keşfediyordum. Üstünü çıkardım ve onun siyah sütyeninin içerisindeki biraz küçük memelerini keşfettim. Memeleri oldukça seksi görünüyordu. Sütyenin kopçasını açtım ve memeleri önümdeydi. Hayatımdaki üçüncü kadının memelerini emiyor, tadını çıkararak yalıyordum.Kucakta otururken, pantolonuna götürdüğüm elimle kemerini çözdüm. Birlikte yerlere düştük ve t-shirtünü çıkardım. Pantolonunu da indirerek devam ettik. Göbeğini yaladıktan sonra aşağıya doğru ilerledim ve kadının vajinasının kokusunu içime çekmeye başladım.

Kadının vajinasını avuçladım. Siyah külodunun içinde sıcaklığını hissediyordum. Külodunu çıkardım ve parmaklarımı kullanarak ıslak vajinasını uyarıyordum. Gözlerine baktım ve ona içine girmemi istediğini fısıldadı. Ben de dayanamıyordum. Donumu indirdim, penisimi içine yerleştirdim ve ona pompalamaya başladım. Aynı zamanda memelerini yoğuruyor, üzerinde gidip geliyordum ve aynı anda dudaklarını ve memelerini emiyordum.

Daha sonra içinden çıktım ve yerde 69 pozisyonunu aldık. Ben onun vajinasını yalarken o benim penisimi emiyordu. Kadının orgazm olması için elimle vajinasını açarak dilimi içine soktum. Birkaç kez orgazm oldu. Kadın da benim penisimi yalıyordu. Onun kadınlık sıvılarını güzelce emdim. Sonra beni takip ederek odama geçtik. Ben onu “Çağla” diye bağırarak sikmeye başladım. Bir süre sonra penisimi ağzına soktum ve boşaldım.

Yatağa yığıldık ve içkinin ve boşalmanın etkisiyle uyuyakaldık. Sabah kalktığımda çıplaktık ve dışarıdan bir kızın sesini duyuyorduk. Hızlıca giyindim ve salona çıktım. Çamaşırlarımız masada katlanmış bir şekilde duruyordu. Kızın ev arkadaşımın sevgilisi olduğunu biliyordum. Bana gülümseyerek “Günaydın” dedi. Karşılık verip odama geri döndüm. Çağla sütyenini taktı ve külodunu giydi. “Gitme, biraz daha kal” diyerek arkasından sarıldım. Telefon numarasını verdi ve evden çıktı. Ben çamaşırlarımı alıp odama gidip yattım.

Telefonum çaldığında uyandım. Gamze’nin sesiyle irkildim. “Günaydın aşkım! İstanbul’a gelmek için harika bir haberim var! Üç gün sonra geliyorum!” diye sevinçle söyledi. Ama ben onu görmek istemiyordum ve üzüldüm. Üç gün boyunca aklım Çağla’daydı. Takıldık ama seks yapmadık. Garip bir duyguydu. Gamze’yi görmek istemiyordum! Tüm gün beraber geçirdik ve gece eve döndük.

Gamze üstünü çıkardı ve siyah sütyeni ve tangasıyla yatağa uzandı. Kendini parmaklayarak beni tahrik etmeye çalışıyordu. Kotarak yanına gittim ve o gece zoraki bir şekilde seviştik. Bana “Sorun ne senin?” diye sorduğunda, “Hiçbir sorun yok!” diyerek geçiştirdim. Üç gece isteksizce seks yaptıktan sonra “Başkası mı var?” diye sordu ve kavga ettik. Ertesi gün otobüse binerek Ankara’ya döndü ve tek bir mesajla benden ayrıldı.

Ayrıldığımız akşam Çağla’nın evine gittim ve saatlerce seviştik. İki aydır Çağla’yla beraberim! Çağla bana Gamze’den çok daha iyi geliyor ve ben çok mutluyum. Tek sorun götten ilişkiye girmemesi, ama onu da başaracağımı düşünüyorum. Bilmiyorum neden, ama şu anda Çağla’yla her konuda çok mutluyum.

Sizlerle bugüne kadar yaşadığım ilişkilerimi ve Hatice ablayı paylaştım. Bu yazarak hem rahatlıyorum hem de itirafta bulunmuş gibi hissediyorum. Kim bilir, kaç erkek bu hikayelerden etkilenerek boşaldı. Kim bilir kaç kadın kendini Gamze’nin, Çağla’nın veya Hatice ablanın yerine koydu ve orgazm oldu. Bütün bunları düşünmek bile hem cinsel hem de duygusal açıdan büyük bir haz veriyor.

Bir yanıt yazın