20 yaşındaki üniversite öğrencisinin lanet hikayesi

20 yaşındaki üniversite öğrencisinin lanet hikayesi

Üniversite sevgisi elbette her zaman herkesin tutkusudur. Benimki biraz fazla eğimli. Fark ettiyseniz, biraz deliyim diye düşündüm. Merak etmeyin sıkmadan hemen konuya geleceğim.

Daha 20 yaşındayken üniversite ortamına ilk girdiğimde duyduğum heyecan ve heyecan beni çok şaşırtmıştı. Hele de ailesinden uzakta bir şehirde ve prangalarından kurtulmuş güzel bir kızken. Kendimi daha güzel ve özgür hissetmeye başladım. Tabii lisede arkadaşlarım oldu ama hep üniversite farklı derler, inanmam. Uyum sürecim ilk ayın sonuna kadar çok yavaştı. Kimseyle iyi anlaşamadım ve yalnız gitmenin daha iyi olacağını düşündüm. Belki de amacım dikkat çekmekti, o an tam olarak nasıl hissettiğimi hatırlamasam da oldu. İlk ay çok sakin ve sessiz bir kızdım. Ta ki o güne kadar…

Vize gelince heyecanlandık. Üniversitede ilk dönem ve ilk sınavda çok mahçup hissettik. Berbattı. Neyse ki, okulumuzda eğlenmeyi misyon edinmiş arkadaşlarımız var. Ortamla yeni tanışmaya başladım ve bu hobiyi kendisi için yapan bir arkadaşla tanıştım. Adı Busey’dir. Buse çok güzel olmasa da harika bir cinselliği var. Vücudu güzel, göğüsleri dolgun ve başını sallıyor. Bus’a yaklaştıkça ne kadar tutkulu olduğunu daha iyi anladım. Ve ne tesadüf, içimde kimsenin bilmediği ve görmediği bir tutkuyla çılgın bir kadın yatıyordu. Her zaman izlediğim pornolarla kendini tatmin etmeye çalışan tutkulu ama sessiz bir kız… Bu benim.

Ben yurtta otururken otobüs evde kaldı. Ama Bus’la tanıştığım günden beri yurda nadiren giderim. Okuldan sonra bir süre eve gider ve uyuruz. Ve sabah aynı şarkı. Bir gün okuldan sonra soğuk bir akşam, sınıftan iki çocuk bize gelmeyi teklif etti ve biz de kabul ettik. Ve her şey teklifi kabul etmemle başladı.

Okula 15 dakika yürüme mesafesinde, küçük bir sokaktaki en güzel apartman dairesiydi diyebilirim. 2-3 yıllık bir binanın 3. katıdır. uzun. Yakışıklı ve kara gözlü Halil eve giderken yolda bira ve midye ikram edince tabi ki bu teklifi geri çevirmedik. Eskiden çok alkol içerdim, bu yüzden kendime güveniyordum. Halil bize üç bira ve biraz midye almak için marketten geldi. Buse, o sırada Halil’in yakın arkadaşı Metin ile sohbet etmekten de keyif aldı. Görünüşe göre oyun bitti ve Halil bana ve Metinde Buse’ye katıldı. Ama hayatta her şey planlandığı gibi gitmiyor, bunu unutmuşum. Eve geldiğimizde önce güzel bir yemek yedik, biralar açıp sohbet etmeye başladık. O an aklımıza gelen çılgınca fikri hepimiz onayladık.

Metin doğruluk mu cesaret mi oynayalım dedi ve biz de kabul ettik. Oyuna başladık ve bir süre sonra görevler çıldırmaya başladı. Halil Metin’den kıyafetlerini çıkarıp 10 dakika oturmasını isteyince çok mutlu oldum. Metin cilveli bir şekilde Bus’a bakarken Halil’in dediği gibi soyunup oturmaya başladı. Otobüs daha fazla dayanamadı ve soyunmaya başladı. Bu sırada Halil’le ben şaşkınlık içinde olanları izlemeye başladık. Buse birden Metin’in yanına sıçradı ve dudaklarını birbirine bastırdı. Garip bir şekilde öfkeyle Metin’i dudaklarından öpmeye başladı. İlk defa böyle bir şeye canlı, farklı duygularla dolu bir şekilde tanık olmanın verdiği korku ve keyif beni çok etkiledi. O sırada Halil yanıma geldi ve mutfağa gidelim dedi.

Halil’e bir şey demeden sadece sesleri dinledik. Halil bana böyle bir şey yaşadın mı diye sordu, ben de yok dedim. Halil elimden tuttu ve beni odaya götürdü. Odaya girdiğimizde gördüğümüz manzara beni çok sinirlendirdi. Metin, Buse’nin üstündeydi ve sikini Buse’nin sikinin üzerinden geçirdi. Buse bana katılmak ister misin diye sorduğunda cevap veremedim. Herkes onayımı bekliyor. Onay için bir süre bekledim ve aniden kıyafetlerimi çıkardım. Halil beni görünce çılgına döndü ve hızlıca soyundu ve sanki üzerindeki her şey bir anda yok olmuş gibi beni yuttu.

Benim için tarif edilemez bir zevkti. Karşı cinsten ilk kez ıslanmak çok garip. Benim hiç ilişkim olmadı ve hala bakireyim. Bunu söyleyemem ama çok geç. Kendimi neredeyse grup seks içinde buldum. Çok korkutucu ama çok eğlenceliydi. Musluktan su aktığındaistifa etmeye başladım Halil’in 15 cm’lik sikini ağzıma aldığımda kendimi kutsal bir kadın gibi hissettim ama Buse benden beterdi. İkisi de otobüse yetmeyince bana yaklaşmaya başladı. O zamanlar pek dikkat etmesem de daha güzel olduğunu fark ettim.

Kanın aktığını görünce neredeyse bayılıyordum çünkü Halil içime çok hızlı girdi, bahsetmiyorum bile. acı. ruhumda Beni sakinleştirmek isteyen Buse, dudaklarımı tuttu ve ardından memesini ağzına götürdü. O an hayatımda yaşadığım acıdan çok, yaşadığım sevinci görmeye başladım ve o gün kendimi en büyük yıldız olarak gördüm. Beni daha mutlu etmeye başladı. Halil içime girip çıkarken Metin bana ağzını verdi ve Buse beni yaladı. En keyif aldığım an ise Buse’nin hassas dokunuşları oldu. Alternatif partnerlerle deli gibi seks yaptık. Metin’in penisi daha büyüktü ama Halil daha mutluydu çünkü benimle küstahça, istediğim gibi flört ediyordu. Halil beni ovuştururken, Buse meni yaladı. Bundan biraz tiksindim ama Bus’a zarar verdiğini düşünmüyorum. Duş almak için odadan çıktığımda Buse beni takip etti. Beni daha mutlu edeceğini söyledi ve banyoya girip kapıyı arkasından kilitledi. Buse ayağımı ağzına aldı, saçından tuttum ve talimat verdim. Banyoda büyük yuvarlak bir küvet vardır. Beni oraya koydu ve sikimi yalamaya başladı. Dilini içimde hissettim, defalarca ağzına boşaldım. Üstümüzden akan ılık su şişliğimi daha da kötüleştirdi. Buse beni böyle görünce 69. pozisyona geçmemizi istedi, zevkimi kıskandı sanırım.

Buse için ağlamaya başlayınca mutluluğum 100 kat arttı diyebilirim. Halil ve Metin’den geliyorum. Otobüs kapısı temiz kokacak. Dilimi ona soktuğumda, inlemeleri beni daha da tahrik etti. Buse bana eğilmemi söylediğinde korktum ve bir an tereddüt ettim ama gülümseyerek beni biraz teselli etti ve kafam karıştı. Buse dilini kıçımda gezdirmeye başlayınca ben ağlamaya başladım. Dilini kıçıma soktuğunda zevkten başım döndü ve çığlık attım. Tahmin ettim. Sonunda boşaldığımda Otobüs’ü elinden tutup odaya geri götürdüm ve Halil ve Metin’den bizimle flört etmelerini istedim. Tabii ki, bu istekten fazlasıyla mutlu oldular. Bizi deli ediyorlar. O gün ne kadar yorucuydu bilmiyorum. Çok eğlendim.

O günden sonra Bus’la ilişkimizin boyutu değişti ve o gün anladım ki tam bir yıldızmışım. Halil ve Metin o günden sonra zaman zaman grup seks yapmaya başladılar ve o ilişki okulun sonunda bitmesine rağmen o çılgın gece bekaretimin mahvolmasına neden oldu. O günü hatırlarken bile ıslanıyorum. Tabii o günden geriye kalan tek fantezim Buse’nin kıçımı yalaması.

Bir yanıt yazın