ahırda teyzemin üzerine boşalmak

ahırda teyzemin üzerine boşalmak

Bugün size teyzemin tatlı amına nasıl tecavüz ettiğimi anlatacağım. Orta sınıf bir kasabada yaşıyoruz. Aslında birkaç yıl önce ailemizin çiftçilik ve organik tarım yapmak için şehir hayatını kaçırdıktan sonra buraya gelmesiyle bu küçük kasabada sıkışıp kaldık. Teyzemizin çiftliği yan tarafta. Teyzem vücudunun en güzel yeri kalçaları olan bir balık civciv ve esnerken göğüslerinin sarktığını görünce aletime hakim olmakta zorlandım. 44 yaşında olmasına rağmen onda beni heyecanlandıran bir şeyler var. Koca kıçını şımartmak mı istiyorum yoksa popo derisinin kızlardan farklı olduğunu mu bilmiyorum. Ama biliyorum ki bir gün onu zorlayıp ahıra, bahçeye veya evinin herhangi bir yerine bağlayacağım.
Bahçe işlerinde çok iyiyim. Tohumları ekerken teyzem aradı. Bir gün teyzem tohumları nasıl ektiğini ve suladığını sormak için beni çiftliğine çağırdı. Çiftlik işçimiz yok yani dizilerde gördüğünüz zengin çiftlik sahipleri gibi değiliz. Kendimiz üretiyoruz ve çalışıyoruz. Teyze, tohumları toprağın altına koyarken, su serpiştirirken ve toprağı örterken onu arkadan izliyor ve neredeyse her eğildiğinde benim bir parçam çıkıyor. Yürürken ya da koşarken sanki ünlü porno yıldızları memelerini kaldırmış önümde duruyorlardı. Teyze tohumların bittiğini ve ahırdan gübre ile yeni tohumlar almak istediğini söyledi. Onu takip ettim ve birlikte ahıra gittik. Ahırın kapısını kapatan teyzeme döndüm ve neler olduğunu sordum. Bana yaklaşan teyzem tarafından izlendim.
Şehirde insan azlığı bizi birlikte sevişmeye zorluyor gibi. Teyzem beni öpmeye başladı ve beni fasulyelerin içine düşürdü. Sikime oturan teyzem daha sonra külotunu çıkardı ve osuruğumu sikime sürmeye başladı ama yine anlamadı. Halamın göbeği ve baldırı yağlıydı. Aslında 44 yaşında olgun bir kadın. Ama bunu sevdim. Bir kadın balık olmalı ve aletini ona her koyduğunda yağlı derisi hareket etmeli. Teyzemin yargılamasından bıktım. Şimdi teller ellerimde olmalı. Onu fasulyeye koydum ve aletimi bacaklarının arasındaki güzel kedisine koydum. Eğlenmek için birkaç kez ovuşturdum. Sonra siktiğimin aletiyle onu becermeye başladım. Aletime her vurduğumda yumuşak sıcaklığını hissettim ve amında bir tampon bölge yarattım. Onunla flört ederken yüzüne baktığımda gözlerinin beyazlarını görebiliyordum ve dudaklarımı büzdüğümde bundan ne kadar zevk aldığını görebiliyordum. Çiftlikte tohum ekerken teyzemin çıplak vücudunda uyuyakaldım. O kadar yorgundum ki boşaldıktan sonra uyuyakaldım ve üstüne sarıldım. Neyse ki kimse bizi çıplak yakalamadı.

Bir yanıt yazın