Amcamın kızını mini etekle becerdim

Amcamın kızını mini etekle becerdim

Mini etekli amcamın kızına dokundum

Merhaba arkadaşlar, amcamın kızı Selda ile ilgili liseden beri yapamadığım bir rüya gördüm. Mini etek giydiğinde beni hep tahrik ediyor. Vücudu kalın ve eteğinin altına bacaklarını tamamen ortaya çıkaran çoraplar giyiyor. Tek amacım onunla yatmak çünkü çok öfkeliyim.

Onu liseden beri görüyorum. Liseden mezun olduktan sonra amcamın kızı tamamen değişti ve çok kirli giyinmeye başladı. Her zaman otuz bire gider ve onu düşünürüm. Çok seksi giyinen amcamın kızı her zaman bir seçenektir. Her zaman dar kıyafetler giyer ve onları giymeme izin verir. Kafamda var ve onunla flört etmeyi planlıyorum. Ama bana geldiğinde her şey yolundaydı. Beni nasıl güldüreceğini biliyordu ve benimle yattı. Evimize geldiğinde her zaman taytını giyer. Büyük sarkık kıçı külotlu çorapta görülebilir. O açık belli bir tişört giydiğinde aletim aşağı inmiyor. Altına dar desenli tayt giyerek evimize döndü. Eve geldi ve önce salonda biraz oturduktan sonra benim odama gittik. Odamda bilgisayar başında takıldıktan sonra sohbet ettik. Müzik geri geldi ve çalmaya başladı. Çok eğleniyordum ve beni ayağa kaldırdı ve kucak dansı yapmaya başladı. Benim aletimi kaldırdı ve aletim kıçındaydı. Sürtünmeye devam etti ve sonra eteğini aşağı çektim. Dayanamadım ve aletimi alıp senin amına soktum. Çıkmaya başladım ve çok mutluydum. Ne yapacağımı bilemedim ve onunla flört etmeye devam ettim.

Sonra içeri girdim ve ağladım. Sonra onu yere yatırdım ve yatakta ters çevirdim. Üzerine çıktım ve tekrar içine girerek onu tutmaya devam ettim. Çok keyif aldım ve koca kıçı heyecanın doruklarına çıkardı. Onu ve kendimizi boşalttıktan sonra temizledik. Uzun sürmeyen ilişkimizi bitirdik. Çünkü evde insanlar olduğu için korkuyoruz. İlerleyen günlerde yanıma zamanında gelerek uzun süreli seks yapmaya devam ettik.

Bir yanıt yazın