Araba kullanmayı öğrenmek istiyordum ama

Araba kullanmayı öğrenmek istiyordum ama

Araba kullanmayı öğrenmek istiyor ama

Merhaba, kızım bana araba kullanmayı öğrenmemi söylediğinde kolay olacağını düşünmüştüm. Ardından araç seyir halindeyken sürekli titrer. Kazadan kurtulduktan sonra çok üzüldüm ve ne yapacağımı bilemedim. Ben de uyuz oldum, arabayı onun altına alıp ormana sürdüm ve kaza yaptım.

Onunla bir hafta geçirdik. Bunu arabasını boş bir yola koyarak örnekledim. Ona çok şey anlattıktan sonra uygulamaya başladı. Yavaş sürüyor ama vites değiştirirken debriyaja basmıyor. Bu beni hep kızdırdı ve ona yapmamasını söyledim. Ona elli kez söyledim ama dinlemeyince arabasını ormana götürdüm. Ben de oraya gittim, sonra bir ağaca çarptığımda ön taraf gitmişti. Sinirlenip arabadan inip kaputu taktım. Taytını aşağı çektim ve onu amcıkta sikimi sikmeye başladım. Yapma lütfen yapma dedi. Böyle kullanmayı öğrenirsin dedim. Ellerimi arkamda birleştirip sevişmeye başladım. Hızla amını pompaladıktan sonra gerçekten azgındım. Çok kırıldım ve ne diyeceğimi bilmiyorum. Zevkle iç çektim ve o küfredince tekrar iç çektim. Tekrar sıkılmaya başlayınca çabuk alıştı. Arkasını döndü ve bacaklarını belime doladı. Onu aşağıdan göğsümle tutmaya devam ettim. Amını tutarken saf zevke düştüm. Çabuk gelip giden on sevincim var. Sonunda doggystyle ile çok eğlendiğimi söylemeliyim. Sonra arka koltuğa kaydım ve kucağımda taşınmama izin verdim. Zıplamaya başlayınca çok eğlendim.

Penisim çok ağrıyordu ama oğlum durmadı. Böyle bir deneyime sahip olduğunu bilmiyordum. O benim oğlum ve iki üç yıldır birlikteyiz. Annesinin parası olduğu için onunla evlendim. Karımın amcığı bir çuval ama ben oğlunu düzdüğümde çok mutlu oluyorum. Ondan seks hakkında çok şey öğrendim ve bunu hep annesi üzerinde denedim.

Bir yanıt yazın