Arkadaşının sevgilisiyle sikişen nesli hikayesini anlatıyor

Arkadaşının sevgilisiyle sikişen nesli hikayesini anlatıyor

Arkadaşının sevgilisiyle sikişen nesli hikayesini anlatıyor

Merhabalar, adım Nesli, 28 yaşında kısa süren bir evlilik hayatımın ardından yalnız bir şekilde yaşantıma devam ediyorum. Evimde misafir etmiş olduğum yakın arkadaşımın sevgilisinin verdiği zevk ile kendimi tatmin etmiştim. Seks fantezileri konusunda ikimizde bu yaşadıklarımızdan büyük bir zevk alarak orgazm olmuştuk. Arkadaşım Sıla benimle aynı yaşta ve çocukluk döneminden beri yakın dostum olan beyaz tenli güzel bir kadındı. Evlilik hayatına pek sıcak bakmadığı içinde sevgili hayatı yaşadığı erkekler ile doludizgin giden bir seks fantezileri olduğunu biliyordum. Çünkü her fırsatta bana bunları aktararak cezp edecek şekilde etki göstermekteydi. Kimi zamanlar dinlerken etkilenmemiş olsam da, seks açısından istekli olduğum dönemlerde derinden sarstığını söyleyebilirim.

Sıla’nın son dönemlerde birlikte olduğu Erkem ise benimde dikkatimi çeken bir yakışıklılığa sahipti. Genç Ekrem sporcu bir kimlik yapısına sahip olduğu için mankenlerden farksız görüntü çiziyordu. Yani bir kadını etkileyecek cinsten görüntüsü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sıla ile yaptığım konuşmalarda ise çok şanslı olduğunu belirtiyordum. Sürekli olarak dışarıda buluşuyor, Sıla’nın da sevgilisi bize eşlik ederek keyifli bir zaman geçiriyorduk. O dönemlerde pek benim aşk hayatım renkli geçmediği içinde yalnız bir şekilde zaman geçiriyordum. Bundan dolayı da Sıla ile sevgilisi şakalaşırken kimi zamanlar imrenecek gözler ile takip ediyordum. Yakın dostum Sıla bana da bir erkek ayarlamak istemiş olsa da, pek sıcak bakmadığım için ısrarcı tutum sergilemiyordu.

Geçen zaman içerisinde Sıla’nın sevgilisi ile bende yakınlaşmaya başlamıştım. Sıcak şakalaşmalar gerçekleştirecek kadar ileri boyuta gelmiştik. Arkadaşım bu durumdan pek rahatsız olmadığı içinde güzel şekilde vakit geçirmiş oluyordum. Yakın zamanda doğum günüm olduğu için bana karşı bir kutlama gerçekleştirileceğini biliyordum. Çünkü arkadaşım asla bu özel günü unutmuyor önemli bir sürpriz kutlama yapıyordu. Çok fazla arkadaşlarımızı davet etmemiş olsak da, kendi aramızda güzel bir kutlama gerçekleştiriyorduk. Önümüzdeki hafta içerisinde doğum günü olduğunu bildiğim içinde nasıl bir hazırlık yapılacağını heyecanla bekliyordum. Beklenen gün gelip çattığında ise Sıla evde olmamı isteyerek kendisini beklememi istemişti.

Akşam saatlerinde ben evi güzel bir şekilde temizleyerek hazır hale getirdim. Çünkü arkadaşımın nasıl bir sürpriz ile evimde olacağını bilemiyordum. Odayı toparladığım sırada sehpa üzerinde bulunan cep telefonumun çaldığını fark ettim. Sehpaya doğru yaklaştığımda arayan kişi Sıla’dan başkası değildi. ‘’Ev uygun bir halde değil mi?, arkadaşlar ile birazdan oradayız’’ diyerek telefonu kapattı. Bu sözler karşısında doğum günü kutlayacağını anlamış olsam da, heyecanım giderek tırmanıyordu. Bir süre sonra kapıda Sıla’nın olduğunu gördüğümde heyecan ile açtım. Yanında sevgilisi Ekrem ve arkasında ise arkadaşlarımdan birkaç tanesi bulunuyordu. Evin içerisine hepsini aldığımda yanlarında getirdikleri doğum günü pastasını masaya koyarak kutlamayı gerçekleştirmiştik.

Pastayı dilimleyerek arkadaşlarıma ikram ettikten sonra, telefondan açtığım birkaç oyun havası müziği eşliğinde eğleniyorduk. Bir an Sıla dans müziği açtığında ise kendisi sevgilisi yerine bir başka kız arkadaşa sarılarak dans etmeye başlamıştı. Benim de sevgilisi Ekrem ile dans etmemi istiyordu. Ekrem ile göz göze geldiğimde ise hiç tereddüt etmeden elini belime doğru götürdü. Avuçları arasına elimi aldıktan sonra ise dans etmeye başladık. Gözlerimin içine bakarak dans hareketlerini gerçekleştirdiğimizde kendimden geçecek kadar etkilenmiştim. Bir an hayal dünyasına dalarak sanki karşımda bulunan benim sevgilimdi. Sıla ise durumdan habersiz diğer arkadaşlar ile eğlenmesine devam ediyordu. Biraz daha dans ettikten sonra kanepe üzerine geçerek oturduk.

Ekrem yanında getirmiş olduğu likör şişesini sehpa üzerine bıraktı. İçeriden bardak getirmemi istemişti. Yerimden doğrularak mutfağa doğru gittiğimde ince eteğim kalçamın arasına girmişti. Elim ile eteğimi çıkartmaya çalışırken arkamdan Ekrem’in dolgun kalçama baktığını fark ettim. Mutfağa doğru giderken Ekrem’in bana karşı yiyecek gibi bakışları gözlerimin önünden gitmiyordu. Kendimi toparlayarak mutfağa geçtiğimde istemiş olduğu bardağı hazırladım. Tepsiye birkaç kadeh yerleştirdikten sonra Ekrem’in yanına geçtim. Arkadaşım Sıla ise arkadaş ile dans etmesini bırakmış sevgilisinin yanına oturmuştu. Elimdeki tepsi ile birlikte arkadaşımın yanına oturdum. Tepsideki bardakları alan Ekrem likör dolduruyordu. Bir kadeh doldurmasından sonra bana uzattı. Pek içecek istek içerisinde olmasam da, ısrarlı bir şekilde bir yudum almamı istiyordu. Sıla’da sevgilisinin elinden bardağı alarak dudaklarım arasından ağzıma yasladı. Artık içmek zorunda kalmıştım. Bir yudum aldıktan sonra kalanı da içmem için bardağı elime tutuşturdu.

Doğum günü kutlaması için gelen arkadaşlar saat geç olmasından dolayı artık evden ayrılmaya başlamıştı. Her zaman olduğu gibi kız arkadaşım ve sevgilisi ile birlikte üçümüz kalmıştık. Bir bardak likör içerek bitirdikten sonra başım hafiften dönmeye başlamıştı. Bardağın boş olduğunu gören Ekrem ise biraz daha ilave etmişti. Artık tadına alıştığım için bir kadeh daha içmiş ve kendimden geçmiştim. Aynı şekilde Sıla’da içmiş olduğu alkolün etkisi ile gözleri baygın bir şekilde bakıyordu. Likör şişesi tamamen boşalmasından sonra sehpa üzerine alan kız arkadaşım ‘’ Hadi şimdi şişe çevirme oynuyoruz’’ diyerek döndürmeye başladı. İlk olarak şişe kendisinde durmuş ve tişörtünü çıkartmıştı. Sadece sutyen ile kalan sevgilisini gören Ekrem ise bir yandan sarılmış diğer yandan da şişeyi çevirmişti. Bu defa şişe bende durduğunda aynı şekilde üstümü çıkartmamı istemişti. Çekingen tavırlar içerisinde kalsam da, altımda iri göğüslerimi kapatan sutyenim ile bende kalmıştım. Ekrem de bize eşlik ettiği için sadece iç çamaşırlarımız kalana kadar soyunmuştuk. Alkolünde verdiği etki ile sevgilisinin dudaklarına yapışan Sıla çok ateşli bir öpüşme halindeydi. Bende kendilerini iç çekecek şekilde izliyordum. Durumdan pek rahatsız olmadıkları için birbirlerine sımsıkı şekilde sarılmışlardı.

Biraz daha öpüştükten sonra Sıla sevgilisinin önüne doğru diz çöktü. Külotunu dizlerine kadar indirmesinden sonra sertleşmeye başlayan kalın siki ağzına aldı. Dudakları arasından kalın siki ağzına aldığında çok iştahlı bir şekilde yalamasına başladı. Somurmaya başladığı kalın siki kendisinden geçirdi. Bende izlediklerim karşısında bacaklarım arasına elimi götürdüm. Sulanmaya başlayan amcık üzerinde parmaklarımı dolaştırırken elimden tutan Sıla yanına doğru çekti. Hadi sende yala diyerek dimdik olan sevgilisinin sikini ağzıma soktu. Zevke geldiğim için hiç tereddüt etmeden oral seks yapıyordum. Bir Sıla yalıyor bir de ben ağzıma alarak Ekrem’i kendisinden geçirmiştik. Uzun siki artık amcık içine sokması için kıvranır hale gelmiştim. Kanepe önünde diz çökerek üzerimizdeki iç çamaşırlarımızı da Sıla ile çıkarttık.

Diz çöktüğümüz yerde ellerimizi kanepeden destek alırken arkamıza geçen Ekrem uzun siki göt yanaklarımıza sürtüyordu. Zaten sulanmış olan amcık içine girmeye başladığında ise dibine kadar köklenmişti. İlk olarak bana soktuğu kalın siki nefesimi kesmişti. Zevke geldiğimi gören Sıla ise göğüslerimi okşuyor sikişmeden daha çok zevk almamı sağlıyordu. Kalın siki Ekrem soktukça ben daha çok derine girmesini istiyordum. Kalçamı sağa sola dans ettirerek orgazm olmuştum. Sıra arkadaşım Sıla’ya gelmişti. Ekrem o kadar çok iyi bir sikiciydi ki ikimizi de idare edebiliyordu. Sıla’ya kalın siki soktuğunda öylesine inlemişti ki oda içerisinde sesi yankılanıyordu. Göt yanaklarını tokatlayan Ekrem sert şekilde sikerek sevgilisinin göğüsleri üzerine boşalarak rahatladı.

Bir yanıt yazın