Ateşli teyzem gece üzerime atladı

Ateşli teyzem gece üzerime atladı

kız kardeşlerimi yakıyor -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in -in kız kardeşimin bilmediğim yaralanması. Benim azgın günaha kötü bir vücut vardı ve ben atlamaya karar verdi. Onunla gece seks yapmak çok eğlenceliydi ve beni başka bir dünyaya götürdü.

Teyzelerim taşınana kadar bizim evimizde yaşadılar. Kahvaltıyı hazırladı ve beni öperek uyandırdı. Sevgilim gibi ve hala bana gösterdi. Onu bu anlamı seviyorum. Bir sabah beni kucağına aldığında yanlışlıkla dudaklarımdan öptü. Dudaklarımı öptü ve boynunu boynunda uyurken tuttum ve öpüşmeye başladık. Beş dakika öpüştükten sonra geri döndüm ve elimi göğsüne koydum. Sonra toparlandık ve ayrıldık. Kahvaltı yaptık ve sonra gece uyudum. Penisim dik kaldı ve teyzemi düşündüm. Boğuldum ve büyük bir gürültüyle uyandım. Teyze üzerime atladı ve tekrar dudaklarıma bastırdı. Onu göğsünden tutmaya başladık. Küçük keçisi beni çok mutlu etti ve onlardan çok keyif aldım. Teyzemi tamamen kaybettim. Şortunu çıkardım ve osuruğunu yaladım. Kısa olanı yuttum ve aletimi aldım. Teyzemin gözleri açıldı ve içeri girmesine izin verdim. Flört etmeye başladım ve teyzem ah dedi. Çok eğlendim ve boşalmak üzereyken aletimi çıkardım. Dışarı çıktım teyzem devam etti. Onunla tekrar flört ettim ve flört etmeye devam ettim. Hep eğlenmek istiyor, neredeyse sabaha kadar eğleniyoruz.

Teyzem bana diğer kadınlardan daha çok mutluluk veriyor. Evimizden taşınana kadar benimle çıktı. Ben çok mutluyum. Şimdi arada bir sikimi tatmaya geliyor. Büyüdükçe penisim büyüdü ve kalınlaştı.

Bir yanıt yazın