Bakire olduğunu bilmeden Alman Lisa’yı becerdim.

Bakire olduğunu bilmeden Alman Lisa'yı becerdim.

Teyzemin kocası olan amcam beni Almanya’ya götürdüğünde askerden yeni dönmüştüm. Orada bana bir kız buldular ve orada kalabilmem için benimle evlenecekler. Ancak şefaatçi olduğum kız, işler iyiye gidiyor olmalı… Ancak benim size anlatmak istediğim, yaşadığım ve beni düşündüren, tatlı duygulara geri döndüren ve her seferinde yorulduğum bir başka şey. …

Günüm Stuttgartlı bir kızın benimle evlenmek istediğini duymakla geçti. O gün evde o kadar sinirliydim ki kustum. Niyetim yakındaki bir kasabaya gitmekti. Çünkü birkaç gün önce o taraflarda bir tenis kortu gördüm. Kızlar tenis oynuyorlardı, bu yüzden o tenis pantolonunun altındaki o çıplak, genç bacakları görünce ayağa kalktım ve ürperdim. Üç aydır buradayım, çok eğleniyorum. Çok kadın var ama ben Alman bir anne tanıyorum, “Guten Morgen”, “Ja”, “Nein” gibi birkaç kelime. tenis kortuna. Köprüye yaklaştığımda, bir bacağını köprünün korkuluklarından sarkıtmış, etrafa bakınan bir Alman kızı gördüm. Beni gördü ama ben orada değildim. Bana da bir şaka oldu. İntihar edeceğini düşünür gibi aceleyle o yöne koştum, aceleyle kollarımı açtım ve kadına “Hayır, hayır!” dedim.

Kadının yanına vardığımda bana döndü ve gülümsedi. Bir şeyler söyledi ama söylediği tek kelimeyi anlamadım. Bu sefer parmaklıklardaki kadının bacağındaki eli unuttum çünkü önce bana sonra da bacağındaki elime baktı. Anlıyorum… Ben çekerken elimi tuttu. Yine bir şeyler söyledi. Kadına Almancadan, mimiklerden, üsluptan anlamadığımı ifade etmeye çalıştım ve yine gülümsedi. Ama elim hala o kadının bacağında, kalın ve uzun bacağını okşuyorum, sağ ol canım. Kadın büyük bir şeydir, kütük gibi. Altına ise diz altı geniş paça bir şort ve ince bir tişört giymişti. Göğüsleri testi gibi, üstleri karadut gibi, gel ye beni diyor. , ama bir şeyler almaya niyetliyim. ileri. Yavaşça daireler çizerek elimi onun amına kadar uzatmaya çalıştım. Adını sonradan öğrendiğim Lisa, oraya ait olmadığını kanıtlamak istercesine başını kaldırdı ve altındaki sokağa baktı.

Aletim patlamak üzereydi ve onu devirecekti. pantolonum, bırak beni çıkar der gibi. O da biliyordu. Yüzüne baktım ve Lisa derin derin nefes alıyordu ve sesi alçaktı. Zaten sarı olan teni tamamen solgundu. Şehvet ateşi sadece yanaklarını ısıttı ve burun delikleri açılıp kapandı. Alnındaki terler boncuk boncuk gibiydi.

Ne kadar zaman geçti bilmiyorum ama elimi alıp sol göğsüne bastırdığında yakasına ulaşamadım. . Bacağını aşağı çekti ve kendini parmaklıklara indirdi. Bana döndüğünde karşımda olduğunu gördüm. Elim hala göğsünün üzerindeydi, hala onu tutuyor, memesini okşuyor ve çekiyordum…

Elimi tuttu ve sanki onu sokakta merdivenlerden yukarı sürüklüyormuşum gibi çekti. Ormana ve yeşilliklere ulaştık ve çimenlerin üzerinde oturuyordu. Ona düşmek istediğimde beni göğsünden itti ve beni yeşilin üzerine sırt üstü yatırdı. Lise’nin çenesi yine düştü. Kim bilir ne dedi, anlamadım. Sonra ayağa fırladı ve dizime oturdu. Az kalsın yine felç geçirecektim, kızın altında titriyordum. Ve koca kıçının sıcaklığı beni dizlerime kadar yaktı.

Bir süre sonra kemerim gevşedi, fermuarını çekti, benimki serbestti. “Bende Mein var! Öyle mi?” “naber kız bu türk siki” dedi Söyledim. Ne var ki, önce 22 cm’lik aletimi gördü, şimdi de boğazına sokuyor. Birkaç bombadan sonra, ateşe hazır olan patladı ve ben onun ağzında patladım.

Kurşun boş olduğu için kızmıştı. Ama taşaklarım var kafirin kızı. Baktı, benimki hala demir gibi sertti ve yıldızları sayıyordu, bana sırtını döndü ve bir şeyler söyleyip çenesini ovuşturdu. Sanırım bu anı anlıyorum, “Daha yeni traş oldum.” Sanırım bunu kastetmişti. Ayrıca bizKıçı tamamen temizdi. Burnu ikiye bölünmüş bir şeftali gibi burnumun ucuna oturdu.

Yani beklemeye değdi. Kime nasip, kim nasip Şefika. Hemen kaçış bölümüne başladım. Topuzunu iyice yaladım ama dilimle amına asla ulaşmadım, ona sırtını eğmesi için işaret verdim ve tamamen kemer yaptı. Bu sefer amına dokundum ve onu yalamak gibi hissettim. Tadı nasıl, nasıl güzel…

Kıçını ıslatıp iyice yaladıktan sonra gömleği genişçe açıldı. Tereddüt etmeden, sikimin başını kıçına soktum. Başını dikkatlice dürttükten sonra, her şeyi tek bir hızlı hareketle serbest bıraktım. Dikenim zinciri deldi. Kafirin kızı altımda nasıl inledi. Onun kıçında bir süre kaldıktan sonra sevgilim Lisa’nın kıçına patladım.

O zaman flört etme sırası sende. Lisa amını sikmemi istemedi ama ben onu kestim! Kahretsin, ama görünüşe göre bizim Lisa hâlâ bakireydi ve bekaretini bozdum, üzgünüm kaayo…

Lisa’yı Entschuldigen Sie Bitte, suçu sana atıyorum.

Bir yanıt yazın