Barda tanıştığım kız anal seks yaptı

Barda tanıştığım kız anal seks yaptı

Barda tanıştığım bir kız anal seks yaptı

Barda tanıştığım bir kız beni anal seks yapmaya zorladı. Arkadaşlarla gittiğimiz barda kafa dağıtmak için takılmaya başladık. Saatler geçti ve biz acele ettik. Yan masada tek başına oturan kadını kesmeye başladım. Kızla bir süre göz teması kurduk ve imzaladık.

İşaretimden sonra yanıma gelmedi. Masadan kalkıp yanına gittim ve onu görmek istedim. O kızda beni ona çeken bir şey vardı. Onunla sık sık konuşmaya başladım ve kısa, öz cevaplar verirdi. Bana kaşıntı verdi ve bardan çıkmak istediğimi söyledim. Benimle geleceğini düşündüm ve biraz zorlamayla geldi. Ondan sonra birlikte ayrıldık ve başka yerlere seyahat etmeye başladık. Arkadaşlarım orada takılıyordu ve gittik. Kafamız çok güzel ve yerimizde duramıyoruz. Ona teklif ettim. Eve gitmeye karar verdik. Eve girdiğimizde ikimiz de köşeyi döndük. Sonra biraz uyuduktan sonra kalktım. Bardan aldığım kız Yeşim duştaydı. Kafam karıştı ve ne olduğunu bilmiyorum. Duştan çıktı ve oldukça toktu. Bana yaklaştı ve dudaklarıma bir öpücük kondurdu. Ardından montunu çıkarıp yere fırlattı. Önümde çıplaktı ve sonra beni soydu. Ona bir şey söylemeden devam ettik. Yavaşça yatağa doğru ilerledik ve ben artık eğleniyordum. İyi performans göstermeliydim. Çok eğleniyorum ve onunla flört etmek için sabırsızlanıyorum. Çok uyandım ve sonunda uyudum. Başımı kaldırdığımda önümde sikimi yaladı. Bu yüzden onu kovalamaya devam ettim. Kalktım ve beni yatağa yatırdı. Onun üzerine uzandım ve göğüslerini yaladım. Vücudunun neredeyse her yerini yaladım ve şimdi bir sapıktan daha fazlasıyım. Sonunda aletimi okşadım ve aletine yaklaştırdım. Yavaşça yakasıyla oynadım ve sonunda aletimi soktum. Birden kadın devam etmek için gözlerini devirmeye başladı. Sertleştirmeye başladığımda, ondan çıkan sesler beni deli ediyordu. Sonra kaldırdım ve yatağın üstüne koydum. Ellerini yere koydu ve her gelip gittiğimde göğüsleri yükseldi. İri göğüslü kızı bıraktım ve sonra yanıma geldi. Belini tuttum ve kendi sırtımla hızlı bir şekilde çalıştıktan sonra inlemeler daha da yükseldi. İç çektim ve mutfağa girdim. Yemeğimi bitirdikten sonra odayı dolaşıp yemek yedim. Onu çıplak görünce, sikimi tekrar kaldırdım ve sikimi arkadan amına soktum. Onu aşağı ittim ve sonra acıdığını fark ettim. Ama durmadan pompalamaya devam ettim. Çok heyecanlıydım. Mutluluğun da zirvesindeyiz.

Bahsettiğim bu tek gecelik ilişkiyi beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Önceki cinsel ilişkilerimden farklı olarak yine Yeliz’le çıkıyorum. Çünkü beni çok eğlendirdi ve yetenekli biri gibi davrandı. Farklı pozisyonlar vererek burayı çok daha güzel hale getirdi.

Bir yanıt yazın