Bu kadın kimdi?

Bu kadın kimdi?

Genellikle hafta sonları takılırım ve genellikle elim boş dönmem. Eve genellikle yeni tanıştığım kadınları getiririm ama bir kadınla tanıştım ve bu kadını unutamadım. Aylar geçti ve onu hala bulamadım ve onu her düşündüğümde kendimi yeniden hasta hissediyorum. Şimdi size bu kadından bahsetmek istiyorum. Sonraki hafta sonu arkadaşlarımla bir gece kulübüne gittik, o gün en iyi arkadaşlarımdan birinin doğum günüydü. O gün oturduk, pastaları kestik, şişelerin dibini gördük, tanıştığımız şehrin en lüks ve güzel gece kulüplerinden biri olan mekanın sahibi arkadaşımız oldu, biz de beraberce hesapladık. /p>

Sevdiğim özel bir şarkı çaldı. Doğum günü olan arkadaşımla birlikteydim ve onun yanında duruyorduk, sonra bir kız yanıma geldi ve dans etmeye başladı. İyice baktım ve kadın bana döndü ve ona cevap verdim, ayağa kalkmak için sallanmaya başladık, kadın ve ben bir anda tek vücut olduk ve ayağa kalktık. Bu arada kız da çok güzel bir kadın, hakkını vermemek elde değil, sade bir görüntüsü yok. Son derece güzel bir kadın, 1.70 boyunda, beyaz tenli, ince ve güzel vücutlu, siyah saçlı, renkli gözlü, dolgun dudaklı, küçük burunlu ve masum gözleri beni hemen kendisine çekiyor.

Çok basit bir dişi gibi görünüşünde hiçbir fark yok, hemen farkını gösterdi ve bu dişi bir anda bana yaklaşmadan yaklaştı, çok şanslıydım. Ancak kız beğenince onunla dans etmeye başladım ve en az yarım saat hiç konuşmadan dans ettik. Ben böyle rol yapmakta iyi değilim, sadece ayakta dans ediyorum ve bu kız profesyonel bir dansçı gibi görünüyor, her şeye sahip. Bana sürtündü, bacaklarımın arasına girdi, tekrar sürtündü ve kaçtı. Şimdi o kızın büyüsüne kapıldım, beni terk etmesinden korkuyorum. Sonra birdenbire kalabalıktan kayboldu ve ortadan kayboldu.

Kızı kaybedeceğimden korktum bu yüzden masaya geri döndüm ve içtim ama kız aklımdaydı. İçkimi bitirdikten sonra gece kulübünde kızı bulmak için dolaştım. İstediğimi aldım, 5 dakika kadar ona yetiştim ve arkadaşlarıyla içiyordu. Hemen yanına gittim adımı söyledim bugün görüşürüz tamam mı dedim gülümseyip kendisinin Merve olduğunu söyledi ve tanıştık. Neden kayboldun dedim dansını bitirdik sandım ama başımı döndürdün dedim hayır dedim kız güldü ve derin sohbetimize devam ettik. arkadaşlar evleri ayırmaya başladılar gece devam edelim mi diye sordum cevap aldım. Tamam deyince çok mutlu oldum, tek kelime etmedi. Arabama bindik, nerede okula gidiyorsun, yaşadığımız kasabadaki üniversitenin adı ne, adının Merve olduğunu biliyorum dedim. Her neyse arabaya bindik ve benim evime gittik. Eve geldiğimde ona bir içki ısmarladım ve içtik, çok mutlu bir kız, pozitif, güler yüzlü, son derece sevimli ve aynı zamanda mutlu bir arkadaş. dudakları ve onu çok seviyorum çünkü altında küçük bir eteği var ve güzel bacakları oturduğunda gözlerimin önüne geliyor, elimde değil. Önce dudaklarına dokundum, sonra bacaklarını ovuşturmaya başladım, direnmedim ve beni öptü. Salonda biraz öpüştükten sonra elinden tutup yatağıma götürdüm ve hemen üstüne çıktım.

O an gitmiş olmasına rağmen bir şeyin beni şaşırttığını fark ettim . gece ve alkol içti, yeni başlamış gibi kokuyordu. Duş aldı ve uyudu, bu koku bana çarptı. Ayrıca kızın vücudu pamuk gibiydi, krem ​​gibi vücuduna dokunup öpmeye doyamadım, zamanı durdurmak ve onu sevmek istedim. Sonra eteğini çıkardım ve altımda çıplak duran kıza baktım, dergilerden yatağıma dökülen güzelliğe doyamadım. Küçük ama canlı göğüsleri ve kremsi vajinası harika. Sırtını öptüm ve yavaş yavaş kadınlığına girdim.

Kız arkamdaydı yani çok ateşli değildi ama o kadar güzeldi ki şimdiden ona hayran kaldım. . Senin kadınlığına girip, onu tam anlamıyla hissedince dünyalar benim oldu.Sıcak kremsi vajinası hemen dikkatimi çekti ve bu harika anların tadını birkaç dakika içeride geçirdim. Onu test ederken dudaklarını öptüm ve boynuna masaj yaptım, bu anların hiç boşalmadan daha uzun sürmesini istiyorum. İlk kez bir kız beni böyle etkilememişti, hatta ilk kez böyle hissettiğimde aşık olduğumu fark etmiştim. Bir kaç hareketten sonra dayanamadım dışarı çıkıp boşalttım.

Banyoya gittim temizlendim kıza geldim uyuyakaldı uyudu. o kadar iyi ki melekler gibi. Sonra yanağına hafif bir öpücük kondurdum ve yanına yatıp uykuya daldım. Sanırım yaklaşık 3 saat uykudan sonra uyandım, gözlerimi açtım, onunla birlikte olduğum için heyecanlıydım, çok mutluydum, yanımda yatan kızla çıkmaya geri dönebilirdim ve hatta dediğim gibi . bu kızı seviyorum ve onu hayatımda uzun bir süre görmek istiyorum.
Tabii gözümü açtım yatak boştu hemen banyoya gittim banyodayım sandım ama banyoda değildi. Evin her yerine baktım, kadın yokmuş, eşyalarını toplayıp gitmiş.

Neden bu kadar çabuk ortadan kayboldu, ben yanlış bir şey yapmadım, incitmedim, yanılmış? Numarası bende yok ama adını ve nerede okuduğunu biliyorum, günlerden pazar olduğu için pazartesi kız okuluna gitmeye karar verdim. Neden bu kadar çabuk ayrıldığını sormak isterdim ve aslında asıl amacım o kızla tekrar tanışmak çünkü onu hayatımdan kaybetmek istemiyorum dedim. Pazartesi üniversiteye gittiğimde hemen dedi, sordum sordum Merve dedim ama soyadını bilmiyorum. Okula giden arkadaşlarım da var.. Kızı tarif ediyorum.. Ne bileyim, yer yarıldı da içeri girdi. Tüm arkadaşlarıma kızın adını ve tipini anlattım ve ayrıca beni ciddiye alsınlar diye ona aşık olduğumu açıkladım ama hiç tanışmadık. Bunu neden yaşadığımı ve neden bu kadar çabuk geçtiğini gerçekten merak ediyorum. Onunla cinsel bir ilişkim olduğunu söyleyemem çünkü çok kısa sürdü ve ona vurmadan önce elimde değildi, kaç ay geçti, onu hala unutamadım ve ne yazık ki unutabildim. onu bir daha asla görmeyeceğiz.

Bir yanıt yazın