Canım Yaramazlık Yapmak İstedi Yurtdışına Gittim

Canım Yaramazlık Yapmak İstedi Yurtdışına Gittim

20 senelik evli bir erkek olarak bu zamana kadar ufak tefek bakışmalar dışında karımı hiç aldatmadım fakat açıkçası hayatımdan da çok sıkılmıştım çünkü tam 20 senedir aynı kadınla beraberlik yaşıyorum ve cinsel hayatımız neredeyse bitti gibi. Ben artık bu durumdan çok sıkılınca yakın arkadaşıma anlattım o da aynı durumda olduğunu ve bir şeyler yapmamız gerektiğini söyleyince neden yurtdışına gitmiyoruz diye konuştuk ve bundan tam iki sene önce bir şeyler yaptık. Şimdi burada onu anlatmak istiyorum. Arkadaşımla beraber bir plan yaptık ve karılarımıza iş seyahatine gidiyoruz dedik hem de

Şanlıurfa’ya fakat aslında Amsterdam’a bilet aldık ve arkadaşımla beraber gittik. Sadece iki günümüz vardı ve bu iki günde yapabileceğimiz tüm çılgınlıkları yapacaktık. 45 ve 48 yaş aralığında olan iki erkek olarak yapabileceğimiz ne varsa araştırdık ve Amsterdam’da bir yol haritası çizdik. Tüm planlarımızı birer birer yerine getirdik şimdi bunları size anlatacağım. Öncelikle orada bir bar olduğunu öğrendik ve bu barda mazoşist eylemler gerçekleşiyormuş yani müşterileri garson kızlar gelip kırbaçlıyormuş. Biz de bu barın yolunu tuttuk ve mini etekli, jartiyerli, topuklu ayakkabılı birbirinden güzel kızlar bize içki servis ederken kırbaçları ile canımızı yakıyorlardı. Kızlar öylesine güzeldi ve seksiydi ki onların vurması okşama gibi geliyordu.

Bir tanesini gözüme kestirdim. Simsiyah saçları olan, bronz tenli, küçücük burnu, dolgun dudakları ve pürüzsüz teni olan bu kızı ayarlayacaktım fakat nasıl? Arkadaşıma fikrimi söyleyince buradan kız çıkarma çok zor dedi, en azından bir şansımı deneyeyim dedim. bu arada biraz dilimde vardır İngilizce konuşabiliyorum. Hemen kıza yanaştım ve açık açık sordum, o da bana bir hayli yüksek bir fiyat söyledi fakat hiç sıkıntı değildi zaten iki günlüğüne gelmiştim tabii ki de ödeyecektim. Fakat bana buradaki yani bardaki patronlarıma çaktırma dedi kız bağımsız olarak yanıma gelecekti. Onu da kabul ettim ve yerime geçtim.

Bu arada kıza arkadaşıma da bir kız bulmasını söyleyince bunu da ayarlayacağım dedi ve biz kızların mesaisinin bitmesini bekledik. Dışarı çıktık sabaha karşı yanımıza geldiler yanında da kendi gibi esmer çok güzel bir kadın vardı. Arkadaşım kızı görünce gözleri yerinden çıkacak gibi oldu heyecandan beni öptü. Ben, arkadaşım ve iki genç kadın otelin yolunu tuttuk bu arada arkadaşımla yaramazlık yapacağız diye ayrı odalar tutmuştuk ve odalara gelince birbirimize şans dileyip odalara ayrıldık. Artık sabah olmak üzereydi yanımda zaten prezervatif de vardı öylesine azgın durumdaydım ki hemen esmerin dudaklarına yapıştım o da beni okşuyor ve güzel sözler söylüyordu. Soyundum benimkini sıvazlamaya başladı önümde diz çöktü ve ağzına aldı öylesine ateşli ve istekli şekilde sakso yapıyordu ki neredeyse suratına fışkırtacaktım fakat kendimi tutmam gerekiyordu.

Böylesine güzel bir kızı rüyamda göremezdim şimdi onu sikmenin heyecanıyla yerimde duramıyordum. Hemen ayağa kaldırdım ve tekrar dudaklarına yapıştım ben onun tadına bakmak istiyordum. Hemen üzerini soydum yatağa uzandırdım bronz tenine yumuldum ve özellikle karnını çevresini öptüm. Çünkü barda öylesine seksi bir kıyafet giymişti ki gözlerim hep göbeğinde ve bacaklarındaydı şimdi onları emiyor ve öpüyordum. Sonra amına doğru indim ve yumuldum. Sırılsıklam olmuş sıcacık kaygan amını yalıyordum sonra parmaklarımı birer ikişer amına soktum ve girip çıkmaya başladım.

Kız artık inlemeye başlamıştı ben de sikmeye hazırdım fakat bir süre daha kızı keyfe getirmek için parmaklarımı içinde gezdirmeye devam ettim. Arada eğilip klitorisini okşuyor ve sündürüyordum ağzımın içine alarak çekiyordum ve kızın inlemeleri arttı orgazm oldu. Şimdi keyif sırası ben de dedim, kahkaha attı yanına doğru gittim dudaklarını öptüğüm gibi kızı hemen üzerime aldım. Benimkini içine alarak üzerimde hoplamaya başladı öylesine güzel bir kızdı ki bu kızı şuan da siktiğime inanamıyordum. Üzerimde hoplarken memeleri de hopluyor ve birlikte hareket ediyordu çok seksiydi küçük ama şekilde memelerinden gözümü alamıyordum.

Bir yandan onları avuçluyor bir yandan da kalçalarını tutarak onu hoplatıyordum. Birkaç dakika bu şekilde siktikten sonra hemen kızı altıma aldım ve tekrar içine girdim. İyice kayganlaşmıştı ve amı bana alışmıştı hemen tek seferde içine sokabildim ve üzerinde git gel yaparken dudaklarına yapıştım. Kızın tenini doyamıyordum ve yine öpüşerek sikişmeye başladık. Birkaç kere daha hamle yaptıktan sonra hemen içinden çıkarak boşaldım prezervatif takmayı unutmuştum ve o da beni hiç uyarmamıştı. Yan yana uzanmış yatıyorduk ikimizde çok yorgunduk ve uykuya dalmışız. Kendime geldiğimde kız uyanmış giyiniyordu.

Nereye gidiyorsun bugün yanımda kal dedim, beklediğimden daha iyi bir performans çıkardın, gece çok güzeldi fakat eve gitmem gerekiyor dedi, o halde akşam tekrar gel dedim, tamam bugün çalışmıyorum gelirim dedi ve dünyalar benim oldu. Çünkü kıza keyif vermiştim ve tekrar görüşmek istiyordu. Kız gittikten sonra hemen arkadaşımın odasına gittim onlar hala uyuyorlardı ve yanında kadın vardı. Tekrar kendi odama döndüm ve kahvaltımı yaptım. Birkaç saat sonra arkadaşım yanıma geldi o da harika bir gece geçirmişti ikimizin de ağzı kulaklarındaydı. Tekrar erkek olduğumu hissettim dedi. Ben de aynı duyguları yaşıyordum. Kızın akşam tekrar geleceğini söyledim o böyle bir şey konuşmamış bunun için biraz üzüldü fakat yapacak bir şey yoktu.

Akşam olduğunda kızı heyecanla bekliyordum ve bu sefer saat 10 civarı oda kapısını tıklattı ve yanıma geldi. Gördüğüm gibi direk dudaklarına yapıştım çünkü onun arzusu ile yanıp tutuşuyordum. Kızında son derece istekli olduğu gözümden kaçmadı ve açıkçası kaybettiğim özgüvenim tekrar yerine geldi. Kızı yine yatırdım ve amına yumuldum yine klitorisini sündürerek emmeye başladım. Parmaklarımı içine soktum ve tekrar onu orgazma ulaştırdıktan sonra üzerine çıkarak sikmeye başladım. Bir kaç dakika onu bu pozisyonda siktikten sonra ayağa kaldırdım, yere dört ayak pozisyonuna getirdim o da belini çukurlaştırıp kalçasını çıkardı ve götünü bana doğru bastırdı hemen benimkini tekrar içine sokarak arkasında doggy pozisyonunda becermeye başladım.

Tam anlamıyla kadınlığını, kayganlığını, sıcaklığını hissediyordum ve mükemmel anlar yaşıyordum. Boşalacağım dedim o da ben de dedi ve ikimiz inleyerek aynı anda boşaldık. Yerde bir süre hiç hareket etmeden öylece yattık sonra kız kalktı ve dudaklarımı öptü senin yaşında bir adamdan ilk defa böyle zevk alıyorum dedi, ben de kesinlikle öyle dedim, sonra kıza parasını verdim ve bu gece burada kalacağım hem de para almayacağım dedi. Çok mutlu olmuştum.

Sex hikayeleri Sabah uçağımız vardı ve evimize dönmemiz gerekiyordu bunu ona da söyledim bir daha gel dedi ben de tekrar dudaklarına yapışarak ona bir daha siktim. Sabaha kadar toplam üç posta daha attık ve sabah olduğunda dudaklarını öperek yanından ayrıldım. Bu maceramın üstünden yıllar geçmesine rağmen hala o kızı unutamadım dediğim gibi kaybettiğim özgüvenim yerine geldi. Arkadaşımın da öyle oldu ve açıkçası karılarımızda cinsel hayatımızda düzeldi çünkü erkek olduğumuzu yeniden hatırladık ve karılarımızı da sikmeye başladık. Hayatımıza bu seyahatle renk geldi diyebilirim.

Bir yanıt yazın