Duldum, azdım, kayınpederimi buldum.

Duldum, azdım, kayınpederimi buldum.

Bu 10 yıl önceydi. Karım benden boşandı ve ben dulum. Ankara’ya atandım. Eski eşimin babası (eski kayınpederim) de Ankara’da yaşıyor. Bazen beni iş yerinden arayıp nasıl olduğumu soruyor, pek konuşmuyoruz ama onu seviyorum. Girişken, babacan ve oldukça karizmatik bir kişiliğe sahiptir. Ayrı yaşadığım oğlumla hiçbir ilgisi yok gibi görünüyor. Kayınvalidesi de yalnız, kayınvalidesi uzun zaman önce ölmüş. Bir hafta sonu beni Ankara’da lüks bir otele akşam yemeği ve müzik için davet etti. O zamanlar erkek arkadaşımdan yeni ayrılmıştım, bunalıma girmiştim. Akşam otelde kayınpederimle tanıştık, bana rahatla ve unut dedi. Kızıyla evlendiğim için kayınpederimin de beni sevdiğini biliyorum. Ama Allah var, kayınpederim hiçbir zaman aşırıya kaçmadı ve kabaymış gibi davrandı.

Onunla tanıştığımda kayınpederim beni çalacaktı. onun gözünde Sadece birkaç saniyeydi ama flaşı bir anda yakaladım. Daha da kötüsü, bana çarpan aynı yıldırımdı ve vuruldum. Erkeklik eksikliğinden dolayı uzun süre oldu, hemen ıslandım. Dediğim gibi kayınpederimin karizması küçümsenecek gibi değil. Büyük bir çekiciliği, çekiciliği var. Kendime engel olamadım, su resmen içimden dökülüyordu. Masamıza oturduğumuzda lavaboya koştum. İnanmayacaksın ama kıçımı tuvalette oynarken harika bir orgazm yaşadım. Burada pek kimse yok, rahat rahat işimi yaparım, makyajımı falan değiştiririm ve masaya geçip sofrayı kurarım. Çok rahatladım. Kayınpederim gördüğümden beri olağanüstü bir güzelliğe büründüğümü söyledi, onun sırrı ne, bu güzelliği ve inceliği nasıl muhafaza edebilirim vs. Onu canlı ve enerjik görerek ve sırrın ne olduğunu merak ederek sohbete başladık.

Hafif bir yemek ve dans müziği başladı. Aperatifimizden iki yudum aldık. Kayınpederim, “Hadi canım, bu tatlı müziğin hakkını verelim, biraz da stres atalım” dedi. Koluma girip beni dans etmeye yönlendirdiğini söyledi. Çok güzel yavaş müzik çalıyordu. Müzik yüzünden bir anda başımı kayınpederimin omzuna koyduğumu fark ettim ve kollarına düştüm. Yine tamamen uyanmıştım. Mastürbasyon yapan sadece ben değilmişim gibi. Kayınpederim, “Canım, çok güzelsin, harikasın!” dedi. Dediği gibi dudaklarımız buluştu. El sallarken kayınpederimi öptüm. Kimse bizimle flört etmiyor. Kayınpederim, “Canım, gel sofraya oturalım, bir iki yemek yiyelim, kaza olmasın” dedi. Sana sürpriz yapmak istedim ama artık yapamıyorum ve odamız hazır, yukarıda” dedi. Benim ağzımdan: “Sen harikasın, sen mükemmel bir babasın!” sözleri çıktı. Utanmayın korkmayın artık resmen bir an önce kayınpederimin altına yatmak istiyorum evet siktir et siktir et. Amım ıslak değil. Kokumu aldım, “Beni de koklar mısın baba?” Diye sordum. Kayınpederim “Vay canına, şu masayı orada tut canım, hadi odamıza gidelim!” dedi.

Asansörde soyunmaya başladık, kapıyı nasıl açtık, yatağa nasıl oturduk bilmiyorum. Uyandığımda köpekler gibi havlıyor ve nefes nefese kalıyorduk, ben bodrumdaydım, kayınpederim yukarıdaydı, bacaklarım bileklerimde tutulmuştu, aleti amcığımdaydı, çok güncel flört ediyorduk. konuşmak. Kayınpederim çok pompalar. “Şaplak şaplak” sesi odada yankılandı. Amım zevkten zevke gitti. Aletini aşağı ittiğinde vücudum büküldü, hücrelerimin her biri farklı bir iplik gibi çınladı ve bir ürperti hissettim. Sesim kesildi. Birden felç oldum, öleceğimi, uçacağımı, şelale gibi akacağımı sandım. Aynı anda kayınpederim sıcak sıcak menisini benim sıcak sıcak kedime dökmeye başladı. Harikaydı, büyük bir mutluluk. Hiç kimseyle bu kadar zevk ve seks yapmamıştım.

Kayınpederimin siki içimdeydi, üstüne uzanıyordum, emip flört ederken siki yavaşça koltuk altıma doğru kayıyordu. . Tekrar yaptım, vücudunu aşağı yukarı hareket ettirdim, aletini kalçama bastırdım, içeri ve dışarı ittim. Asfaltlandı. “Canım babam bu sefer seni bırakmayacağım.Ben yine tasmamla, sikini amcığımda hissederek, öperek ve amcığımı çimdikleyerek içeceğim yine senin suyunu.” dedim. Kayınpederim de amcığıma aşağıdan şaplak attı. Tüm kaslarımı sıktım, güzel kayınpederimin amını okşadım ve emdim. Kayınpederim, “Hiçbir kadında görmediğim harika bir amın var. Çok az kadın toplayıp bu kadar büyük bir siki amlarına emebilir. Harikasın güzelim Bundan böyle benimsin kızım, karım, fahişem! Ne dersin, katılıyor musun?” dedi. Uçtum bile, havalandım, “Canım babacığım, damızlık bu öpücük senin sözünden bıkana kadar, nereye istersen siktir git. istiyorsun!” dedi bana Kayınpederim “Hadi güzel fahişem, fahişem, pozisyonunu değiştirmeden nazikçe amından çıkar, kara elmasın yolunu göster, hazinelerini kontrol et…” dedi. -hukuk benim kıçımı da istiyor. O zamandan beri kıçım iyi ve açılıp kapanmak istiyor. Kıçımdaki horozun başını elime alıp sikinin üzerine oturmaya başladım. Kayınpederimin güzel bir Arap atı gibi kalın ve uzun siki, beni parçalara ayırmadan ve zevkimi yok etmeden önce yavaşça kıçıma girdi. Hepsini sırtıma aldığımda “Aşkım, karım, karım, atım…” dedi ve dibe o kadar sert vurmaya başladılar ki ritmi aynı hız ve tempoda takip ettim ve bu ilk sikişimizde çılgın bir hızda sikişmeye ve kıçımızı yumruklamaya başlamamızın zamanı geldi. Amımdaki su tekrar akmaya başladı, bu yüzden zevkle uçtum. Ben de popo severim, popoyla flört etmeyi severim ama bu farklı. Sanki kıçımdan su çıkıyor, beni uçuruyor. Kayınpederimle titreyerek ve istemsizce, tarifsiz bir akış ve zevkle tarifsiz bir orgazm yaşadım. Sancılarım bitmek bilmiyordu. Bitti dediğimde kayınpederim kıçıma volkan gibi boşalmaya başladı. Şiddetli bir kasılmayla tekrar şok oldum. Hiç böyle bir şey yaşamadım. O zaman kayınpederim öl derse mutlu mesut ölecek ve ben ne derse itirazsız yapacağım. Tapınak dedikleri öyle olmalı.

Kayınpederimi bırakmadım. Dillerimiz birbirimizin ağzını besliyor. Uzun zaman oldu. Biraz sakinleştik ve banyoya gittik. İlk ateşimizi söndürmeli, soframıza dönmeli ve içmeye devam etmeliyiz. Kayınpederim oda servisinden şampanya istedi. “Bugün bizim düğünümüz güzelim. Bundan sonra bana baba ya da öyle bir şey deme, sen benim sevgilimsin, karımsın, güzelimsin, fahişemsin. Dostum, sen benim her şeyimsin. Seni gördüğüm ilk andan itibaren seni istedim, seni istedim, seni sevdim ama söyleyemedim. Her zaman otuz olacağım. Geldiğine memnun oldum. Bundan sonra sen benim evime mi gideceksin yoksa ben mi seninkine gideyim güzelim?” dedi. “Oğlun ne diyecek?” Söyledim. “Neşelendir çocuğu, yarın Avustralya’ya gidiyor, bak ne yapıyor.” Seni buldum, seni kaybetmek istemiyorum bebeğim!” dedi. beni mutlu ettiğiniz sürece hepiniz köleniz olun! dedim.

Kayınpederimle ilişkim 10 yıla yakın tabii. Günlerimiz, gecelerimiz, fahişelerimiz çokça sevgi ve mutlulukla devam ediyor. Kayınvalidemle çıktığım için çok mutluyum!

Bir yanıt yazın