Eşimin Herşey Dahil hizmeti

Eşimin Herşey Dahil hizmeti

Eşim ve ben çılgınlar gibi seks yaptık, birbirimize seks hakkında farklı fanteziler anlattık ve elimden geldiğince porno izledik. İzlediğimiz filmlerde 2 erkeğin 1 kadınla seks yapmasına ek olarak, “Kadın, 2 erkekle seks yapmak istemez misin?” Benim önerilerim ile birlikte eşimden de böyle bir istek geldi. Eşimin bu filmlerden etkilendiğini görmek beni daha da azdırıyor, eşimin de hazır olması daha çok hoşuma gidiyor. Pek çok film getirdim ve hepsi iki erkeğin bir kıza kur yaptığı filmlerdi. Karım böyle bir şey düşünüp alacağı zevki düşünürken ben karımın orgazm olurken ağladığını düşünerek karımı başkasıyla sikerek çeşitli fanteziler paylaşmaya devam ettim. Ama bizim böyle bir şeye ne cesaretimiz ne de ortamımız var.

Bir gün bir düğüne davetliydik. Evlilik, karımın en iyi arkadaşlarından biridir. Bunun üzerine eşim erkenden evlilik evine gitti ben de akşam gidip eşimi alıyorum. Düğün evindeki diğer misafirlerle eşimi tanıştırdı. Eşim, aralarından Burak adında çok kibar, nazik ve kibar birinin ona gözlerini kaçırdığını fark etti ve kendini bir tuhaf hissetti. Burak fırsat bilip eşime yaklaştı ve konuştu. Ben ayrılana kadar sohbeti derinleştirdiler. Akşam geldiğimde eşim beni hemen Burak’la tanıştırdı ve Burak’ın daha önce yaşadığımız şehirde çalıştığını söyledi. Düğün alkollüdür, erkeklere alkollü içki ikram edilir ve kadınlara soda ve meşrubat ikram edilir. Burak’la sohbet edip içki içerken eşim kulağıma “Ben de içmek istiyorum!” dedi. homurdandı. Ama: “İnsanlar arasında içip içmek hoş değil aşkım, sana birazdan bir şeyler vereceğim!” Eşimin isteğini reddettim.

Ardından bir dans ve dans gösterisi ve ardından geçit töreni başlar. Karışık yarışa hem erkekler hem de kadınlar katıldı. Düğün konuğu da bizi ipe aldı. Bir tarafta eşim, diğer tarafta Burak vardı. Bu durum eşimi aynı zamanda hem çok heyecanlandırdı hem de tedirgin etti. Ben eşimin heyecanına ve gerginliğine anlam veremezken eşim bana “Uzun boylusun, içip eğlenmek istiyorum!” dedi. dedi. Burak da konuştuklarımızı duydu. Halay bitip oturduğumuzda Burak içeriden bir tepsi dolusu meşrubat getirdi. Bir bardağı kendi elleriyle eşine, diğerini de kızlara veren yasak, “Eşinize meşrubat votka verdim, umarım rahatsız olmazsınız” dedi. dedi. sorun yok dedim Eşim ilk yudumda içinde votka olduğunu anlayınca Bur’a ‘teşekkür ederim’ işareti yaptı. Burak’la hem içtik hem de sohbetimizi derinleştirdik. Bu arada eşim 3-4 bardak votka meşrubatını bitirdi ve biraz şımardı. Sanırım alkolün etkisinden etkilenmiş, dansa kalkmış ve Burak ile beni alarak aramızda oynamış.

Akşam olup düğün bittiğinde artık eve gitme zamanı gelmişti. Burak, düğüne giden misafirler için hazırlanmış bir yerde diğer misafirlerle birlikte kalacağını söyleyince eşim, “Orada çok insan var, rahat değil. Namaz kılıyordu. evet dedi eşim heyecanını gizleyemedi ve “Bir an önce eve gidelim!” dedi. Düğün evinden çıkıp bizim eve gittik. Eve geldiğimizde Burak’a içimizi rahat etmesi için bir t-shirt ve şort verdim, üzerimi değiştirdim ve salona oturdum. Eşi hazırlanan mezeleri mutfağa getirip ortasına iki şişe votka koyunca Burak’la ben şaşkınlıkla eşine baktık. Eşim gülerek “Düğün evinden bunu hediye almazsam ayıp olur! Hadi!” Bize içecekleri uzattı.

Eşim bir bardak içtikten sonra “Ben de rahat kıyafetler giyeceğim!” dedi. Kalktı ve odaya gitti. Karımda bir sorun olduğunu biliyordum ama çözemedim. Birkaç dakika sonra kalkıp banyoya gittim. Yanlarından geçerken yatak odasının kapısının açık olduğunu ve karımın soyunmuş olduğunu gördüm. Bir şey demeden banyoya gittim. Dışarı çıkıp oturma odasına döndüğümde karım yatak odasında iç çamaşırlarıyla çıplaktı. Bugün aklıma geldi ve karımın bu gece bir şeyler yaptığını fark ettim. Salona girdiğimde Burak tuvalete gitmek için kalktı. Ve tabii ki Burak odanın karşısına tuvalete gittiğinde eşimi çıplak gördü. KıskancımSaklanmak için arkasına döndüm, öyle zannettim, eşimin odadan geçtiğini gördüm ve 1-2 dakika gözlemledikten sonra banyoya gitti. Dışarı çıktığında oturma odasına geri döndü ve odasına baktı.

Dilimi yalamak üzereydim ki karım tanga bir body ve kısa bir mini etekle yanımıza geldi. Karım seks bombası oldu. Göz ucuyla Bura’ya baktığımda Burak’ın gözleri yuvalarından fırlamış gibi ağzı açık eşime baktı. Eşim içkilerini tazelerken ve lüks bir şekilde karşımızdaki sandalyeye otururken dantelli külotu çok güzeldi. Karımın hareketi karşısında şok olsam da, ben de tamamen uyanıktım. Burak: “Bu güzel sarhoş!” kadehini kaldırdı. Bir şansımız var. Karım bana “Aşkım, aşkım dans etmek istiyor!” dedi. Ayağa kalktı, müzik setine yavaş bir şarkı koydu ve beni dans ettirdi. Bir süre dans ettikten sonra “Öp beni!” dedi. Ben de “Kadın ziyaretçimiz var!” dedim. Bunu söylediğinde karım, “Beni öpmezsen, öpeceğim!” Dedi ve dudaklarımı öptü. Eşim dans ederken benimle yavaş yavaş sevişirken Burak şaşkınca bize baktı. Ben de heyecandan ne yapacağını şaşıran eşime durumu telafi etmeye çalıştım.

İkinci şarkı başlayınca eşim “Misafirimiz utanıyor, bırakın dans ettireyim Burak küçük!” Beni bir sandalyeye oturttu ve Burak’ı dansa kaldırdı. Dans etmeye başlar başlamaz eşim hemen vücudunu Burak’ın vücuduna bastırdı ve kollarını onun boynuna doladı. Artık ok yaydan çıktığına göre, karım bir an önce iki adamın arasına girmek istediğini açıkça belirtti. Karım Burak’ın boynunu okşamaya başlayınca Burak biraz geri çekilip bana baktı. Başımı salladığımı görünce dans etmeyi bıraktılar ve salonun ortasında dururken deliler gibi öpüşmeye başladılar. Burak eşimi dudaklarından öptü, kulaklarını ve boynunu yaladı. Eşim body’sini çıkarıp üzerime atarken, o soyunurken ben ayağa kalktım ve sütyenini çıkarıp iri ve sıkı göğüslerini ortaya çıkardım. Karımın göğsü Burak’ın arasına girer girmez Burak hemen onun üzerine çöktü. Aç kurtlar gibi öpüp dans etti, hırladı ve karımın memelerini ısırdı…

Burak karımın göğüsleriyle ilgilenirken, ben karımın kıçını okşadım. ve sırtını, omuzlarını ve boynunu öptü. Sonunda karımın ve benim uzun zamandır istediğimiz şeye, karımın başka bir adamla seks yapmasına yol açıyor. Karım, “Gel aşkım, bu gece beni kır, bana bir horoz yedir, aranızda iç” dedi. Bunu söyleyince hemen kıçına sarıldım ve eteğini çıkardım ve ıslak poposunu ve külotunun arkasından ıslanan amını yaladım. Eşim hemen Burak’ın önüne eğildi, şortunu çıkardı ve Burak’a üfledi. Eşimin külotunu indirdiğimde Burak yere sırt üstü yatıp karımı kendine çekti, çişine oturttu ve aşağıdan sikmeye başladı. Ben de soyundum ve çişimi karımın ağzına koydum. Karım daha önce hiç olmadığı kadar deli gibi sikimi emiyordu. Sonra çişimi bırakıp Burak’ı dudağından öptü. Burak, karımın göğüslerini tutarken bana “Siz güzel ve harika bir çiftsiniz, harika bir süper eşiniz var!” diyor…

Eşim “Gel aşkım, beni takip et!” dedi. Böyle deyince ben çişimi karımın poposuna koydum ve öyle bir sıktım ki eşim zevkle karışık acı içinde Buru’nun dudaklarını ısırdı, iç çekti, çığlık – homurdanma, inleme sesleri çıkardı. O burak’ın altında karımın poposunu yalıyordu, arkamda ben karımın sert kıçını yalıyordum, ikimiz de tarifsiz bir zevkle pompalıyorduk. Eşimi hiç bu kadar hevesli ve heyecanlı ve kendimi bu kadar az görmemiştim. Karım afalladı ve deli gibi “Öldür beni!” diye bağırdı. tabiri caizse. İkimiz de oturup karımın kıçında çalışmıyoruz. Bir süre sonra nefesimiz kesildi. Burak, “Gidiyorum!” dedi. dedi. Karım “ağzıma gel!” dedi. Bunun üzerine ikimiz de karımın ağzından çıkıp horozu karımın ağzına soktuk. Sonra dönüşümlü olarak eşimin ağzına, yüzüne ve göğsüne boşalıyoruz.

Burak’la banyoya gidip ellerimizi yıkadığımızda eşim banyoya gitti amını, poposunu ve ağzındaki meni temizleyip aramıza oturdu. Hepimiz bir sigara ve bir kadeh daha şarap içtikten sonra eşim Burak’ın elini tuttu ve sırtına koydu.yüzüne oturdu ve Burago’nun amını ve kıçını yalamaya, horozunun üzerine eğilip onu emmeye başladı. Henüz 69 yaşındalar. İnanılmaz bir manzaraydı. Hareketli kuşumla oynadım ve sandalyemden onları izledim. Sonra Burak karımı kucağına aldı ve kucağına aldı. Karımı dudaklarından öptü ve kıçına tokat atarken göğüslerini yaladı. Sonra karımı kalçasından çıkardı ve hızla amına girdi ve sertçe pompalamaya başladı. Pompalama sesi eşliğinde karım mutluluktan çıldırdı. Sonra Burak karımı kaldırıp döndürdü, kucağına geri koydu ve bu sefer karım kıçına girdi. Karımın kıçını sıkıca tutarken bir eliyle göğsünü sıktı ve diğer eliyle amını okşadı. Karım tiksintiyle gözlerini kapattı, sadece zevkle inledi.

Bu arada eşimin tecavüze uğramasını izlerken uyandım ve penisim çok sertti. Yanlarına gittim ve karımın sırtını Burak’ın göğsüne yasladım, Burak’ın penisi karımın kıçındayken karımın bacaklarını açıp penisimi amına soktum. Aynı zamanda karımın memesini öptüm ve dudaklarını emdim. Eşim Burak’la aramızda defalarca çığlıklar atarak orgazm olduk. Eşimle bir süre bu pozisyonda seviştikten sonra Burak içini çekti ve “Geliyorum!” dedi. dedi ve karım daha ayağa kalkamadan karımın kıçına tokat atıyordu. Hala karımın osuruğuna sarılıyorum. Bu bölgedeki horoz küçüldü ve eşimin kıçından çıktı. Biz yer değiştirirken Burak ön koltuğa oturdu. Eşimi Burak’ın önünde yüzünü çevirmeye zorladım ve arkadan poposuna ve amına girdim. Bu arada eşim Burak’ın sikini ağzına aldı ve tekrar tahrik etmeye çalıştı. Çok güzel bir manzaraydı ve çok geçmeden ben de iç çekerek karımın amından çıktım…

Karım baktığında duş alacaktı. Bir süre sonra duşa gittik. Burak eşimin önüne geldi ve suyun altında dururken öpüşmeye başladılar. Ben de eşime arkadan sarıldım, boynunu, boynunu, kulaklarını öptüm, belini sıktım. Burak eşimin dudaklarından memelerine oradan da amına gidip diliyle amını doldurdu. Karım kıçını bana yasladı ve aletimi ovuşturdu. Sonra Burak eşime sarıldı ve onu sıkıca yanına bastırdı. Eşim bacaklarını Burak’ın beline doladı ve yavaşça hareket etti. Sonra yavaşça onun arkasından karımın kıçına girdim. Duş sırasında eşim Burakova ve ben ikimiz dolaşıp eşime yulaf lapası yaptık. Üçümüz dışarı çıkıp duş alana kadar karıma tecavüz ettik. Oturma odasında yorgun bir şekilde bir sigara daha içtik ve yatak odasına gittik. Uyumamız gerekiyordu ama eşimin bizi bırakmasını istemedik, sağında ve solunda bulunan çökmüş iki cihazla oynuyordu zaten. Bu noktadan sonra eşimi birkaç kez farklı pozisyonlarda taşıdık ve ilk sabaha kadar uyuduk.

Öğleden sonra eşimin inlemesiyle uyandım, eşim Burak’ın kucağında yatıyordu. Uyandığımı gören eşim elini aletime koydu ve beni de uyandırdı. Burak’la eşimle son kez seviştik, kadeh kaldırdık ve bu macerayı bitirdik. Güzel bir duş ve kahvaltının ardından Burak ile vedalaştık. Burak gidince eşim beni öptü ve “Aşkım, yatağımda 2 çıplak adam arasında uyandığımda bu sahne ne kadar muhteşemdi anlatamam! Bana ne güzel bir gece yaşattın!” dedi. Ona defalarca teşekkür etti. Ben de “Aşkım, bana yaşattığın mutluluk için teşekkür ederim, harikasın kadın!” dedim. Eşime sarılıp yatağa yatırdım dedim. Güzel bir öpücük ve kucaklaşmanın ardından, burada kalmamızın verdiği keyif ve yorgunlukla birbirimize sarılarak derin bir uykuya daldık.

Bir yanıt yazın