Esra’nın bekaretini lisede kulübede kırdım

Esra'nın bekaretini lisede kulübede kırdım

Ezra için deli oluyorum liseli kız! 18 yaşında. Ben çok yakışıklı bir gencim, 1.85 boyunda ve 63 kiloyum. Eskiden çıktığım kız arkadaşlarımın neredeyse tamamıyla anlaştım ama durumu anlattığım kadar kolay değil. Her neyse, sana bir hikaye anlatacağım.
Her gün olduğu gibi sabah 7:00’de işe gitmek için evden çıktım. Tramvaya bindim ve boş bir koltuğa oturdum. Telefonumda müzik dinlemeyi bırakmam uzun zaman aldı. Tramvay durakta durdu ve sadece iki kişi bindi. Biri benim yaşlarımda güzel bir kız, normal giyimli.
Tabii ki kızı tepeden tırnağa inceledim. Oturduğum yere bir kadın geldi. Bir bacağım biraz dışarı çıktığı için (bilerek ya da bilmeyerek) ayağıma bastı ve özür diledi ve arkama oturdu. Benden defalarca özür diledi. “Şu an” dedim ve arkamı dönüp “Özür dilemene gerek yok. Önemli değil” dedim. Tekrar dönerek dedim.
Yaklaşık bir dakika sonra bana bir mendil verdi ve ayakkabılarımı silmemi istedi. Kağıt mendil aldım ve ne gördüm? Kadın bana telefon numarasını ve altına adını yazdı: Ezra! Benimle tanışmak istiyor. Yanıma oturmasını ve yolda konuşmak istediğimi söyledim. Esra oturduğu yerden kalkıp yanıma oturdu. Hava durumundan konuşmaya başladık, senin gibi sordum, okudun. Esra, “Lise 3’te ne okudun ve devam etmek istiyorsun” dedi. dedi. Aşağıya inmem gerektiğini, akşam onu ​​arayacağımı söyledim ve aradım.
O gece çok zorlandım. Eve gittim, yemek yedim ve hemen telefonu alıp Esra’yı aradım. Telefonu aldı ve konuşmaya başladık. İki saat konuştuk. Esra’ya sevgilisi var mı diye sordum yok dedi. Sonra ona benimle çıkmak isteyip istemediğini sordum. Ezra, “Bu soruyu sormazsın sanmıştım. Evet, seninle çıkmak istiyorum” dedi. Bu yüzden ayağına bastım.” dedi. Mutluluktan adeta uçuyordum.
Üç gün geçti, buluşup sinemaya gittik. Film başlar başlamaz aklıma Ezra’yı öpmek gibi kötü fikirler gelmeye başladı. Ellerimi omuzlarına, saçlarına, boynuna koymaya başladım. Esra’nın nefesi değişti. Bir harekette dudaklarını tuttum ve onu deli gibi öpmeye ve emmeye başladım. Bana cevap vermesi uzun sürmedi.
Artık rahatladığıma göre, elimi onun başım büyüklüğündeki sert göğüslerinin üzerine koydum ve onları okşamaya başladım. Diğer elimle elini alıp sikime koydum, cevap verdi ve sinemanın arka koltuğunu yapmaya başladık. Sonra film duraklar ve Ezra, “Banyoya gitmem gerekiyor, teşekkürler, külotum dağınık” diyor. dedi bana gülümseyerek. Filmin ikinci yarısında da sevişiyoruz. Film bittiğinde Ezra “benim eve gitmem lazım seni seviyorum bebeğim kendine iyi bak” dedi. dedi, öptü ve gitti.
Geceleri evle ilgili kötü düşünceler beni yine yalnız bırakmadı, Ezra ile ne yapacağımı ve flört edeceğimi düşünmeye ve planlar yapmaya başladım. Gece 01:00’de telefonum çaldı, Esra’ydı. Ezra telefonu açtı ve “Bugün bana ne yaptın? Senden ayrıldığımdan beri boşalıyorum” dedi. Lanetlisin.” Hemen dedim ki, “Tatlım, babam uyuyor, ben araba kullanıyordum ve canım sıkılmıştı. Seni alıp kafanı boşaltalım mı? Ne diyorsun?” dedim. Ezra, “Aşkımı nasıl yöneteyim? Şu an tatil yapamam” dedi. Bunu söylerken alaycı bir sesle, “İzin al tatlım, susmak dışında demedim zaten.” dedim.
Anlaştık ve sokağın sonundaki evlerinin köşesindeki arabada yarım saat oturdum. (Araba 1975 model bakımlı Hacı Murat 🙂 ) Yakalanmasın diye aramadım Esra’nın aramasını bekledim saniyeler sonra aradı. “Ben evden çıkıyorum.” Bununla birlikte benim de gözüm yolda. Arabaya bindi, beni dudaklarımdan öptü ve “Seni çok özledim” dedi. dedi. Esra’ya nereye gitmek istediğini sordum. “Nerede olursa olsun, fark etmez. Yanındayım, bu kadar yeter.” dedi. Planımın iyi olduğunu düşünüyorum.
Esra pembe bir eşofman giymişti ve o da dar siyah bir t-shirt giymişti. Onu gördüğümde sinirlendim ve sikimi saklamakta zorlandım. Aletin hemen yanında iki sigara alıp birini yaktı, ağzıma koydu ve diğerini yaktı. Arabayı kullanıyorum ve sinemada (yani asansörde) yaşadıklarımızdan bahsediyorum.
Sonra geceyi geçireceğim yere vardık. Konya’nın Akyokuş dağı var, Konya’nın neredeyse tamamı ayaklarının altında. Geldik ve arabayı terk edilmiş bir yere park ettim. Aşağıya indik ve kollarını boynuma doladılar ve çıldırdım.öpücük
Ondan geriye hiçbir şey kalmamıştı ve güzel göğüsleri bana bakıyordu. Hemen onu göğsüme sardım ve yarım saat yaladım ve tamamen şaşırdım. Ezra da boş durmuyordu, beni tutuyordu. Birçok kez orgazm oldum aşkım. Göğüslerini yalamaktan bıktım. Sonunda, o güzel kediciğin zamanı geldi. Eşofmanını külotuyla birlikte çıkardığımda biraz gergindi.
Ezra’ya “Beğenmezsen kızına zarar vermem, yalarım” demiş. Bunu söylediğimde Ezra, “Senin olmak istiyorum, sik beni aşkım” dedi. dedi. Aletimi elime aldığımda Ezra’nın gözleri birden limonata kapakları gibi açıldı ve “Hadi canım, çok büyük. Gel bir an önce içime gir” dedi. Ama benim niyetim önce sikimi yalamaktı.
Ezra’ya: “Canım, ağzına almanı istiyorum.” “Nasıl yapacağımı bilmiyorum?” dediğimde dedi. “Tadı dondurma gibi” dedim. Söyledim. Ezra önümde diz çöktü ve kendini yalamaya başladı. Onun doymak bilmez yutkunmasından giderek daha fazla tiksiniyordum. Esra sikimi yalarken ben onun bel hizasındaki saçlarını okşuyorum.
Bir süre yaladıktan sonra “Sadece yala.” Bununla birlikte, Ezra’yı kapüşonun üzerine geri koydum, bacaklarını açtım ve sikini fena halde sıktım. Esra’nın amcığı o kadar dar ki çişim başımın üstüne bile oturmuyor. Kafasına zar zor vurdum ve aletine bastırdığımda Ezra acı içinde haykırdı, sesi dağlarda yankılandı.
Ve sonunda hepsini rootladım. Derin bir ‘Ooohhhhhh’ ile Ezra şimdi üzgündü. Penisimden biraz kan damlamaya başladı. Çok sakin bir şekilde pompaladı: “Hayatım, her şeyi ver, iyi, amımı al.”
Pozisyon değiştirerek Ezra’yı kandırdım. Sertleşen göğüslerini arkadan tutup kalçasını sıktığımda Esra yeniden ağlamaya başladı. Azra bir süre sonra titremeye başladı. Ben de kendimin geldiğini hissettim ve sikimi kedisinden çıkardım. Esra “Aşkımı niye aldın, gel flört et benimle, bu akşam işim bitti.” dedi. “Geliyorum” diye seslendim ve spermimin son damlasını sırtına, beline, kalçalarına döktüm.
Bir süre dinlendikten ve sigara içtikten sonra Ezra tekrar diz çöktü ve çişimi ağzına alıp yuttu. Bu sefer çişimi göğüslerinin arasına koydum, ellerimi göğüslerinin üzerine koyup arasına koydum ve gidip gelmeye başladım. Ezra her geldiğinde sikimi ağzıma yalıyor ve onu kaydırmak istiyor.
Ama Esra daha çok bağırmayı seviyor: “Lanet olsun aşkım, amımı sik, hadi siktir.” yalvarmaya başladı. Dediğini yaptım, sikimi seninkinin üstüne koydum, basmaya devam ettim. O kadar sert vurdum ki Esra’nın üzerine yatan Hacı Murat da dahil oldu ama o da bizimle gidip geldi.
O gece sabah 4’e kadar seviştik, Esra 6 kez orgazm oldu, ben 4 kez orgazm oldum.
Daha fazla dayanamayıp arabaya bindik ve eve gittik. Yolda Esra bana “Hayatım çok güzel, artık kadınım, bana istediğini yapabilirsin, ben seninle her şeyi yaparım, her gün yaparız” dedi. yalvardı Esra’nın evine vardığımızda saat 04:30 civarıydı. Arabadan inerken beni tekrar öptü, iyi geceler diledi ve gitti. Evlerinden biraz uzaklaştıklarında, “Huuuhhuuuuhhhh” diyerek eğlencemi bastırdım. çok mutluyum.
Bir dahaki sefere Ezra’nın kıçına tekmeyi bastığımda bunu seninle paylaşacağım. Umarım herkesin bol seksli günleri olur. Güle güle…

Bir yanıt yazın