Evi görmeye gelen sarışına üye oldum.

Evi görmeye gelen sarışına üye oldum.

Ev bulmaya gelen bir sarışın için kaydoluyorum

Emlak işiyle uğraşıyorum ve bu günler çok yoğun. Kendime ayıracak vaktim olmadı ve dükkana kırmızı elbiseli sarışın bir kadın girdi. Yürüyüşüyle ​​beni etkiledi. Gözlerimi ondan alamıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum.

Masamın üzerine oturdu ve bana bir şeyler söyledi. Ama kafam karıştı. Ne dediğini anlamadım ve en sonunda beni arayıp efendim diye seslendi. Kendisi için bir ev aradığını söyledi. Fotoğraflarını açtım ve onlara baktı. Beğendiği bir evi gösterdi ve oradaydık. Mobilyalı bir evdi ve girince çok beğendi. Etrafa bakmaya başladım ve eğildiğinde poposunu gördüm. O kaçtığında ben de kaçtım ve sonunda bunun iş olduğunu düşündüm. Sessizce kemerimi çözdüm ve sonra aletimi çıkardım. Ona doğru yürüdüm ve külotunu çıkardım ve onu yan tarafına ittim. Hemen girdi. Tekrar başladığımda kendini benden kurtarmaya çalıştı. Ellerini tutmam çok uzun sürmedi.

Ardından işe gittim. İnlemeleri o kadar tatlıydı ki beni benden aldı. Çok güzeldi ve hiç bu kadar yumuşak bir kıçla tanışmamıştım. Flört etmek, pamuklu çubukla ovuşturuyormuşum gibi hissettiriyor. Bana bu şansı verdi ve şimdi onu arada sırada görüyoruz.

Bir yanıt yazın