Hastane hemşiresi banyoya girdiğinde

Hastane hemşiresi banyoya girdiğinde

Hastane hemşiresi tuvalete girince

Hastalanıp acil servise gittiğimde beklenmedik olaylar oldu. Ayrıca çok fazla seks hikayesi okudum. Bu sitedeki güncel hikayeleri takip ediyorum. Bir gün geldiğimde kendi anılarımızı da paylaşacağımızı öğrendim. O zaman size hastanenin acil servisinde yaşadığımı anlatacağım.

Gece ağrılarım artınca acile gittim. Hastanenin acil servisinde sedyedeydim ve bir iğne aldım. Ardından serumu sürdü. İyiyim ve elimde serumla dolaşıyorum. Bitirene kadar bekledim ve hemşirenin kıçına saplandım. Siyah külot giymişti ve çok dikkat çekiciydi. Ona bakmak başımı döndürdü ve bir rüyaya düştüm. Kız kardeşimi takip ettim. Banyoya gitti ve ben de onu takip ettim. O banyoya girerken onu takip ettim. Sessizce içeri girdim ve beni görünce yanlış banyoya gitti. Yanına geldim ve duyamadığımı söyledim. Çığlık falan attı ama yanına koştum.

Ardından elimi beline koyup tuttum. Serumu yere koydum ve külotuna damlattım. Ben benim horoz ve yavaşça onun horoz içine aldı. Sonra seyahat etmeye başladım. Çok iyiyim. Hemen yakasından tutup tükürdüğümde çok eğlenmiştim. Orada çok eğlendik ve sonra evime ulaştım.

Bir yanıt yazın