Hayatımın en iyi mastürbasyonunda kıçımı kırdım

Hayatımın en iyi mastürbasyonunda kıçımı kırdım

Hayatımdaki en iyi mastürbasyonla kıçımı kırdım. Hayatımda sadece iki adam var ve ben 19 yaşındayım. Şu anda erkek arkadaşım ve ben her dakika seks yapıyoruz, bir şansımız var, oda çok gürültülü ve o da benim gibi bir çaylak. İkimiz de seksi öğreniyoruz ve daha iyi oluyoruz. Her zaman farklı şeyler denemek isteyen arkadaşım kesinlikle benden daha deli. Seksten gerçekten hoşlanıyorum ama bazen seksle ilgili yedi veya yirmi dört şey hakkında konuşurken moralim bozuluyor.

Ancak, sizinle konuşmak istediğim kısımlar bunlar değil. Bir öğrenci evinde yaşıyorum ve iki kız arkadaşım tatil için eve geldi. Gitmedim çünkü arkadaşımla iyi anlaşıyoruz. Çünkü ben buradayken ailesi ve arkadaşlarıyla yaşadı. Arkadaşlarımın kalkışın ilk gününü dört gözle beklediğini söylüyoruz. O gün çok güzel bir planımız vardı. Sonunda anal seks yapmak isteyen kız arkadaşımı şaşırtıyorum. Anal fiş aldım, gece kullanacağız ve sonunda beni arkadan becerecek.

Evet, arkadan seks yapmak nasıl bir şey merak ediyorum ama korkuyorum Ben de denemek istemiyorum. Mum, müzik, şarap vb. kullanarak odamda güzel bir atmosfer yarattım. Bir şeyler içmeden önce, kimsenin aniden gelmediğinden emin olmadan önce biraz eğlenceliydi ve sonra seviştik. İkinci ilişkimizi acele etmeden anal seksi de ekleyerek yapmayı planlıyorum. Ama Atakan’la tartıştığımda çok sinirlendim. Kendini kötü hissetti ve bu yüzden gelmek istemedi! Topaklara bak!

Bu anal seks yapmak istedim, ben de geçtim, çok azdım. Son üç haftadır finaller yüzünden görüşemiyoruz ve amım tam anlamıyla düzülmeye çalışıyor. Anal Sex Stories’e gelmek istemediğini söylediğimde gergindim ve bir arkadaşımı bir yere çıkması için gönderdim. Saat 17:00 idi, 22:00’de 6:45’te (mekanın adı bu) bir konsere bileti vardı. Ben de bu saldırıya rağmen iyi hazırlanayım dedim. Banyoya gidip suyu açtım. Duş buharlı ve sıcakken girmeyi seviyorum ve oda arkadaşlarım su faturasından bahsettiği için giremiyorum. Kapıyı yeni açmıştım ve tam ışığı yakmak üzereydim ki buhar tuhaf geldi.

Biraz vanilya kokulu duman aldım ve aynanın önünde yaktım. Sonra dört büyük mum alıp aynanın önüne koydum. Gary B.B. Coleman’ın The Sky Is Crying şarkısını açtım. Beni baştan çıkaran ve rahatlatan bir yanı var. Bu gece mükemmel, eğlenceli ve seksi hissetmek istedim. Bir de Atakan’ı kandırmak isteyen bir yanım vardı… En sonunda dışarı çıkıp duş aldım. Uzun bir aradan sonra arkama ve önüme baktım ve üzerimden ılık suyun aktığını hissettim. O kadar iyi geldi ki, sanki tüm kaslarım açılmış, gevşemiş ve gevşemiş gibi…

Saçlarım için bir şampuan aldım ve saç diplerime masaj yaparak yıkamaya başladım. Baloncukları hissettim, müzikten memnun kaldım. Loş banyodaki mumların ışığıyla gıdıklandım. Köpük omzumdan belime, belimden belime kadar akıyordu. Göğsümden aşağı koştu ve bacağımı bulmaya gitti. Bu görüntü, his, tütsü, mumlar, müzik beni felaket tahrik etmeye başlamıştı. Sıcak su iyice gevşetmişti. Vanilyalı duş jelimi üzerime döktüm ve sıcak sudan uzaklaştım ve duş jelini göğüslerime sürmeye başladım.

Sürdükçe amımda yankılandığını hissedebiliyordum. Meme uçlarımı parmaklarımın arasında sıkıca kavradım, kavradım ve çektim, inledim. Göğüslerimi tuttum, his beni uyandırdı ve inledi. Sonra bir elimi kedime koydum ve kedimdeki küçük muameleyi okşamaya başladım. O sırada parmaklarım dudaklarımda ileri geri hareket ediyordu. Dolgun göğüslerimi tuttum, ellerimle sıktım, parmak uçlarımı sıkıştırdım, elimi amımın üzerinde salladım, karnımı okşadım. Çok kızmıştım ve gerçekten hoşuma gitmişti.

Bu an seksten daha iyiydi ve bir yandan boşalmak istesem de hiç bitmesin istiyordum. Zevki uzatmak istedim ve kendime biraz daha duş jeli sıktıktan sonra fark ettim ki bir elimi amcık dudaklarımın arasında kaydırırken diğer elimi duş jeli ile kıçımı okşuyordu… Göt deliğimi okşuyordum , Anal Sex Stories alanının çevresinde, parmağımı sokarak amımı devam ettirdim. Bir parmağımda, kıçımParmakla başladım, bana çok zevk verdi, zevk arttı ve daha fazlasını istedim. İki parmağımı kıçıma soktum.

O an ne yaptığımı anlamadım, yüzüm kiremitte iki parmağımı içeri ve dışarı soktum, kıçım eğildi. küçük Bu balonun içinde oldukça pürüzsüz hale geliyor. Diğer elimi kedimden çıkardım ve her iki memeyi okşadım, tomurcuklarımı çekip sıktım. Çok mutluyum. Popoya daha fazla duş jeli ve parmak sıkmaya devam ettim, gerçekten beğendim ama parmakları biraz zorladı. Ama bırakamadım çünkü parmaklarımla popomu ve göğüslerimi böyle okşarken boşalacak gibi oldum.

Birkaç dakika devam ettim ama göründüğü gibi. sonuna geldiğimde boşalamadım. Yani, sanki mutluluktan aklımı kaybetmiş gibiyim, beynim bunun ne kadar iyi olduğuna dair bir şeyler düşündü ve vücudum da bunu yaptı, hepsi bu. Kendimi odaya girerken buldum. Atakan’ın bana aldığı iri (190 cm uzunluğunda ve şişman) beyaz oyuncak ayıyı alıp yere fırlattım. İç çamaşırı çekmecesinden popo tıpasını çıkardım. Üzerine bebe yağı sürdüm, ayıcığa oturdum ve kenara koydum. Atakan, ben uzaktayken oynayacağımı söyleyerek yapay penisimi aldı. Onu aldım. Amım çok ıslak.

Oyuncak ayının üzerine oturdum ve sonra amıma yapay penis soktum. Amımda yapay penis olan bir oyuncak ayıyla ileri geri gittim. Harikaydı, gerçekten keyif aldım, içeri ve dışarı oldu. Orada anal seks hakkında hikayeler uydururken, yatağın yanındaki komodinin üzerinde küçük topuklularımı gördüm. Bunu nasıl düşündüm bilmiyorum. İkisini de alıp göğüs uçlarıma koydum. Biraz canımı acıtıyor, hoşuma gidiyor. Bu durumda, yapay penisi oyuncak ayıya takıp çıkarırken göğüs uçlarım (Toka) ayıcığın göğsüne ve yüzüne sürtündü. Meme uçlarım çok uyarıldı. Suyun tam anlamıyla amımdan döküldüğünü biliyordum!

Sinirlendim ve sonunda yağladığım tıpayı aldım. Hareketlerimi yavaşlattım. Ayı ile yavaşça hareket ettim, böylece yapay penis osuruğumu ovuşturdu. Göğüs uçlarımı aynı zevkle kaşıyıp incitiyorlar. O kadar iyiydi ki… Fişi aldım ve yavaşça kıçıma soktum. Artık üçgen bir kafası var ve yavaş yavaş ince alana girerken orada oynuyorum. Sonra hepsini yavaş yavaş yerleştirdim. çok beğendim Biraz acıyordu ama amcığım bundan o kadar zevk alıyordu ki ağrı beni hiç rahatsız etmiyordu. Sevinç daha ne olsun!

Eğleniyorum ayım inliyor. Onu amıma taşıdım ve çıkardım. Aynı zamanda tıpa bir horoz gibi kıçıma girip çıktı. Atladığım ayı Atakan’a benziyordu. İnlemelerim şiddetlendi, hızım arttı. Kıçım büyüdü ve gevşedi. Azgın anal seks dolu hikayelerimin tadını çıkarmaya başladım. Sonra durdum, yapay penis sadece amımdaydı. Göğüslerimi ovuşturmayı bıraktım ve fişi kıçımdan hızla içeri ve dışarı itmeye başladım. Gerçekten ovulmuşum gibi zevkle inledim ve sonunda gerçekten seks yapıyormuşum gibi çığlık atarak çıktım. Hayatımın en mükemmel boşalmasıydı. Duştaki su hala akıyordu, ne kadar zaman geçti bilmiyorum. Hala ıslakım ve amcığımdan, kıçımdan, saçımdan su akıyor…

Bir yanıt yazın