karısı bizi adamla becerirken izledi

karısı bizi adamla becerirken izledi

Slm, ben Düsseldorf’tan Melek. 32 yaşındayım ve dulum. Çoğu zaman ‘Slip Fucked Pussy’ sitesindeydim ve ilginç seks hikayeleri, seks itirafları okudum ve okurken orgazm oldum. Aslında bazı hikayeleri okurken sanki kendi hayatımı okuyormuşum gibi oldu, bazı olaylar benimle konuşuyor gibiydi. Bende başımdan geçen ilginç bir olayı yazıp sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu size garip gelebilir ama ben bunu gerçekten yaşadım ve hala yaşıyorum.

Geçen yıl Düsseldorf’dan uzak şehirdeki şehre gittim. Disko performansında oldukça sarhoştum, araba kullanacak kadar içiyordum. Diskonun önündeki bir sandalyeye oturdum, temiz havayı solumak ve farkına varmak istedim. Diskodan çıkan birçok erkek benimle “evlenmek” istiyor ama ben artık bu işlerle ilgilenmiyorum, başka bir şey istiyorum. Güzel seksi bebeğimi, mini elbisemi örtecek kadar uzun kıvırcık saçlı, 7’den 70’e tüm erkekleri çıldırtıyorum. Oradan geçen biri benimle flört etmek istiyormuş gibi bana baktı. Ben de küçük değilim, memlekete gösterdim ama kimseye vermedim. Sonra yanımdan Türkçe konuşan bir adam ve kadın geçti. Adam benden bahsederken karısına “Şuna bak, kemeri beğendi, güzel öpücüğü var, onunla sevişmek istiyorum” dedi. dedi. Eşi, “İstersen alalım, ne dersin aşkım?” dedi. dedi.

Hiç gitmedim daha doğrusu adamın karısından korkuyorum. Benden uzaklaştı. Biraz düşündükten sonra kendi kendime (Kızım istediğin değişiklik bu, fırsatı kaçırma!) dedim ve peşinden koşarak Almanca “Sigaran var mı?” dedim. Diye sordum. Adam, “Biz kullanmıyoruz ama biraz ileride büfe var, onu size alırız” dedi. dedi. “İyi.” dedim ve beraber yürüdük. Yolda bana “Nerelisin?” diye sormaya başladılar. “Macaristanlıyım” gibi. Cevap verdim. Yolculuğumuza devam ettik ve hava durumu hakkında konuştuk. Arada sırada sırf ben onları anlamıyorum diye kendi kendilerine Türkçe konuşuyorlar. Türk olduğumu fark etmemişti bile. Fark edilmeden oynamaya devam ettim, Almanca konuştuk. Büfeye vardığımızda adam bana bir paket sigara ve bir çakmak alıp sigaramı yaktı. Sonra: “Kahve sigarayla güzeldir, istersen sana ‘Türk kahvesi’ verelim.” dedi.

Ben de “Bilmiyorum, ya sen?” diye düşündüm. Karısının gözlerine baktım. Karısı, “Neden olmasın? Evimizden iki blok ötede, hızlı kahve. dedi. “Tamam, sonra bir şeyler içeceğim. dedim ve evlerine gittik. Bayan bana kahve yapmak için mutfağa gitti. Gitti ama gitmedi. Adam karşımda oturuyor, aletini tutuyor ve oynuyordu. Genelde ayaklarım ayrı otururum, bu yüzden arsam meydanda. Adam, “Çok seksi bir tanganız var, rengi güzel, beyaz!” dedi. Ben de “Beyaz değil, kırmızı!” dedim. Dedim. “Beyaz değil!” dedi ve ben de “Hayır, kırmızı!” Dedim. “Görene kadar inanmayacağım, göster. dedi. Eteğimi kaldırdım ve gösterdim. Adam güldü ve “Bende çok güzel bir amın var, yalamayı ve flört etmeyi severim” dedi. dedi. “Nasıl? Karın ne dedi?” Dedim. “Karımla bir anlaşmamız var, seninle flört etmek için kahveyi bahane olarak kullanıyoruz. dedi.

Kahve hiç gelmedi. Ben kahvemi beklerken adam koca sikini açıp bana “Gel istersen bir kahve iç” dedi. dedi. Gözüm kapıda, eşinin bildiğini biliyorum ama geri döner mi diye biraz tedirginim. “Merak etme, karım gelmeyecek!” dedi kolumu çekerek aletini ağzına sokarak. Saçlarımı ellerinin arasına aldı, iki eliyle penisimi ağzına aldı. Penisini ağzıma sokmaya çalıştı. Ben utanarak kapıya bakarken adam neşeyle doluydu, tuhaf sesler çıkarıyordu. Onun aletini gerçekten seviyorum, emiyor, ısırıyor ve yalıyorum. Sonra aynısını benimle yaptı, yakamı emip yaladı, ara sıra parmağını soktu. Amcığımı biraz yaladıktan sonra “Gel otur, sikimi gömeceğim!” dedi. Üstüne oturmama izin verdi, aşağıdan kıçıma girdi. Büyük aletim ağzımdan düşecek sandım.

O kadar gururluydu ki, uzun zamandır düzülmemiştim, bundan inanılmaz zevk alıyorum. Uzun ve kalın kedime girip çıkarken yardım edemedim ama ağladım. O orada yatarken aletinin üzerinde zıplayarak karısının aniden kapıda belirdiğini görünce şaşırdım. Çünkü karısından korkuyor ve utanıyordum. Tereddüt ettikten sonra karısı bana “Merak etme, devam et! Kocamın siki iyi, iyi flört ediyor, rolünü kabul et!” dedi. Zıplamayı bıraktım, adam ittio yaptı Arada bir pozisyonunu değiştirerek beni gerçekten becerdi. İstediğim gibi beni acımasızca incitti. Karısı da beni öptü, öptü, bazen bacaklarımı tuttu, kocasının benimle flört etmesine yardım etti. Adam amcığımı koyduktan sonra yine karısının yardımıyla beni parçaladı ve kıçımdan tecavüz etti.

O gecenin öncesi ve sonrası hiçbir şey söylemeden sabaha kadar sıkılmıştım. Sabah arabaya bindim ve Düsseldorf’a geri döndüm. Arada bir beni yine arıyorlar, gidip kendimle flört ediyorum. Karısı flörtleşmemizi izlemekle kalmıyor, şimdi de bizimle sevişiyor. Kocası kıçımı şaplaklarken, karısı benim amcığımı yalıyor ya da kendi amcığını yalatıyor. Harika bir seks hayatımız var ve o kadar uzun zaman oldu. Artık bir Alman erkek arkadaşım var ama onu kocam kadar sevmiyorum. Onu bir gün onunla tanıştıracağım, bir grup yapmaya karar verdim. Ne yapayım sikilmeye doyamıyorum 🙂

Bütün sıkıcı erkeklerin çarpık siklerini ve azgın kızların ıslak öpücüklerini öpüyorum!

Bir yanıt yazın