Kayınvalidemin amcığı ıslanmıştı

Kayınvalidemin amcığı ıslanmıştı

Anadolu’da küçük bir ilde memur olarak çalışıyorum. Evleneli üç ay oldu. Eşimle aramızda 8 yaş fark var, o benden 8 yaş küçük, ben de taze bir gevrekle evlendim. Çünkü kayınpederim çok genç evlendi, kayınvalidem de genç sayılır, benden 7 yaş büyük. Çalıştığım yer kayınvalideme çok yakın. Bir gün akşam işten çıkıp eve yürürken yengem annemin evinin önünden seslendi “Amca ablam geldi.” tabiri caizse. Ben de kayınvalidemi görmeye gittim.

Eşim mutfakta oturuyordu. Kayınvalidem oturma odasındaki kanepede dinleniyor. Kayınvalidem geldiğimi görünce eşine şikayet etmeye başladı: “Bugün kardan dolayı çok yoruldum, yürüyerek çok gezdik, ayaklarım ağrıdı, üzerime kara sular düştü. ayaklarım…” Eşime ayaklarına masaj yapacağımı ve kızmayacağımı söyledim. Ayaklarının yanındaki halıya oturdum ve kayınpederimin ayaklarına masaj yapmaya başladım. Kayınpederim baldırlarının daha çok ağrıdığını söyledi. Bu sırada mutfakta oturan eşim yanımıza geldi. Kayınvalide geniş bir etek giydiği için kayınvalidenin üzerine bir battaniye örterek “Masajın daha rahat olacak…” diyerek mutfağa döndü. ensest hikayesi

Üniversiteye battaniyenin altında kayınvalidemin baldırına masaj yaparak gittim. Yukarı çıktığımda kayınvalidemin gözlerini kapattığını ve biraz dudağını ısırdığını gördüm. Kayınvalidem masajımdan keyif aldı. Bunu görünce masaja devam ettim ve tırmanmaya başladım. Kayınvalidemin eteğinin altında püsküllü uzun bir pantolon vardı. Ellerimi pantolonuma soktum ve tırmanmaya devam ettim. Yukarı çıktığımda kayınvalidemden küçük bir inilti geldi. Parmaklarımı kayınvalidemin külotuna çektim ve külotun içinden amını okşamaya başladım. Kayınvalidem birden gözlerini açtı, gülümseyerek bana baktı ve bacaklarını iki yana açtı. Bu beni cesaretlendirdi, parmağımla kayınvalidemin amını okşamaya, külotunu çekmeye başladım. Ben parmağımla kayınvalidemin amını okşarken kayınvalide inlemeye ve başını sağa sola çevirmeye başladı. Kayınvalidenin amcığı akmaya başladı. Orta parmağımı deliğine kaydırmaya başladım, içi oldukça sıcak ve pürüzsüzdü. Kayınvalidemin kedisi kirli. parmağım girdi. Parmağımı kayınvalidemin amından içeri ve dışarı kaydırmaya başladım. Kayınpederim getirmişti. Hatta eşim yakalanıp yakalanmadığına bakmak için kayınpederimin yanından kalktım, “hemen dönerim…” dedim, dudaklarından öptüm ve su içmek için mutfağa gittim. karımın yanında Eşim bana pantolonumu ütülemekle vakit kaybetmememi ve eşofman giyiyorsam pantolonumu diğer odada çıkarmamı söyledi. Mutfakta su içtim ve diğer odada pantolonumu çıkardım. Kayınvalidemin yanına eşofmanla döndüm.

Kayınvalidem diğer koltukta oturuyordu ve aynı şekilde uzanıyordu. Battaniyeyi geri çekti. Neden orada durduğunu sorduğumda kayınvalide kapıdan içeri girdiğinde kanepenin görünmediğini söyledi. Tekrar yere oturup battaniyenin altına elimi kayınvalidemin eteğine soktuğumda altında başka bir şey olmadığını, anneme dokunduğumda uzun pantolonunu ve donunu çıkarmış gibi hissettim. -kayınvalidenin ayakları. Kayınpederim, kayınpederinin gözlerinin ‘Hayır’ anlamında olduğunu görünce, “Daha hızlı masaj yapabilirsin, rahatsız etmesinler diye düşünmüştüm…” dedi. Bu yüzden elimi doğrudan kayınvalidemin amına koydum ve amını ovmaya başladım. Bu sırada eşim kapıya kadar gidip arka bahçeden sebze toplamaya gideceğini söyleyip gitti. Eşim girdiğimiz odanın penceresinden geçtiği için hemen kayınvalidemin dudaklarını tuttum ve öpmeye başladım.

Kayınvalidem dudaklarımı öpmedi adeta öptü. onları öptüm. Tabi öpüşürken camdan dışarı bakıp eşimin geçişini kontrol etti. Kayınvalidem bir anda elini eşofman ve külotumun içine soktu ve penisimi tutup çubuk gibi sıkıştırmaya başladı. Öpüşmeye devam ederken, alt elimin iki parmağını amına geri kaydırdım. Parmaklarımla kayınvalidemin amını çimdikliyormuş gibi hissettim. Boştaki baş parmağımla klitorisini okşadım. Diğer elimi kayınpederimin pamuklu sutyeninin altından dolgun göğsüne koydum ve sutyenin altına göğüslerini koydum. Parmaklarımı kaynanamın amına soktuğumda, kaynanam da öyle yaptıpenisimi daha çok sıktı ve canımı acıttı. Birkaç saniye sonra kayınvalidem çokça titreyerek dışarı çıktı.

O anda arkamdan tahta kapının çarptığını duyduğumda eski halime dönmüştüm. yerleştirip açık açık kayınvalidesinin ayak ve ayak parmaklarına masaj yapmaya başladı. Eşim pencereden içeri girdi ve bitkilerle içeri girdi ve “Nasılsın anne?” dedi. O sordu. Kayınpederim çok severdi, “Damadımın elleri çok güzel, elleri çok güzel, artık benden kaçamıyor, hep böyle bir şey istiyorum…” Eşim “Tamam, tamam… Tabii, sen onun annesisin! Bu arada yemek 5 dakikaya hazır olacak, masajı yavaş yavaş bitir ve mutfağa git…” dedi ve mutfağa gitti. Kayınvalide döktü, attı ama aleti kazık gibi ve hayalarım ağrıdı, hemen boşalmak zorunda kaldım. Ne olacağını anlatmak için hemen ayağa kalktım çişimi aldım kaynanamın ağzına koydum ve onun ağzını fahişe gibi tekrar tekrar onun ağzına soktum annemin ağzına koyduktan 3-4 saniye sonra ağzına, kayınpederim boşaldı Kayınvalidem pekmez yemiş gibi tüm menimi yuttu ve yuttu.

Mutfağı temizlerken bana “Bu kalsın” dedi. gidiyor damat! dedi. Ben de “Tabii, Geçerli, şüphen olmasın!” dedim. Cevap verdim ve kayınvalidemi son kez dudaklarından öptük ve mutfağa gittik…

Yemeğe başlayınca kayınvalideme sordum, babam- Hukuk. ve baldızı, baldızı. Kayınvalidemin ablasının işi var köye gidiyor, küçük kız kardeşim ve en küçük damadım arkasında kulübesi olan babaannemin yanındalar ve orada yatıyorlar dedi. . Akşam yemeğinden sonra çay-meyve içmek için eve gittiğimizde üvey ablam ‘Gitme amca baban yok, korktuk burada yat’ dedi. dedi. Kayınvalidem ısrar edince eşim “tamam” dedi.

Soğuk olduğu için sadece bir odada ısıtma vardır. Hepimiz orada uyuyoruz. Kayınvalidem ve yengem bir kanepede, ben ve karım diğer kanepede yatıyoruz. Kayınvalidemle yaşadığımız için eşim ve ben hep orada eşofman veya pijama giyerdik. Karım diğer odada üzerini değiştirdi, pijamalarını giydi, yattı. Kayınpederim yan odaya üstünü değiştirmeye geldi, diğer koltukta uyuyordu. Yengem annesinin yanındaydı ve ben ışıklar kapalı televizyon izliyordum. Eşim ve kayınvalidem gündüzleri yürümekten yoruldukları için hemen uykuya daldılar. Yaklaşık yarım saat sonra yengemi aradım: “Televizyonu kapatayım mı?” Diye sordum. Ses yoktu, göremedim çünkü kayınbiraderim yalan söylüyordu. Koltuktan kalktığımda kayınbiraderim çoktan uyumuştu.

TV’yi kapattım ve karanlıkta kayınvalidemin olduğu kanepenin yanına yere oturdum. . . Ellerimi battaniyenin altına soktum ve kayınvalidemin bacaklarını okşamaya başladım. Yukarı çıkıp geceliğin altından bacaklarını okşadığımda kaynananın külot giymediğini hissettim. Etli ve dolgun dudaklarım ile kayınvalidemin amını ovmaya başladım. Tabii aletim eşofman direği gibiydi ve çadır kurdu. Kayınvalidemin amının yumurtalarla kaplı olduğunu ve bacaklarının arasından sızan sıvıları hissedebiliyordum. İki parmağımı am suyuna batırdım ve onun önünü delmeye çalıştım. Tabi kayınpederim yan yattığı için pek başarılı olamadım sadece parmak uçlarımı sokabildim. Bu sırada kayınvalidem uyandı ve hemen elini eşofmanımın içine soktu ve beni deli gibi okşamaya ve çimdiklemeye başladı. Diğer elimi çekti, dudaklarımı öptü ve üfledi.

Kayınvalidem aç kurtlar gibi dudaklarımı yedi. Birkaç dakikalık tutkulu öpüşmenin ardından, benimkini yukarı çekti ve yalamaya başladı. İşimiz karanlık ama eşimin ya da eniştemin beni yakalama riski var. Kayınvalidem bir süre sikimi yalayıp dövdükten sonra eşofmanımı giyerek ayağa kalktım ve kayınvalideme mutfağa gitmesini söyledim. Işığı açmadan mutfağa gittim. Olayın heyecanıyla boğazım kurudu ve bir bardak su içtim. Bu sırada tam koridorun ışığı yandığında kayınvalidem mutfakta yanıma geldi. Sarıldık ve tutkulu öpüşmemize devam ettik. Kayınvalidemin kedisini geceliğinin üzerinden okşadım. Bu sırada geceliğinin ön düğmesini göbeğine kadar açtım ve geceliğinin geçişini açtım. Kayınvalidem seksi olmayan bir sütyen giyiyor. Göğüslerini sutyeninden tuttum ve okşadım…

Ardından sutyenini kaldırdım ve kayınvalidemin göğüslerini serbest bıraktım. Açıkta kalan göğüslerini bir süre çimdikleyip okşadıktan sonra, dudaklarımın arasına alıp uçlarını almaya başladım. Arada sırada yumruk atmayı bıraktım ve kayınvalidemin çok hoşuna gidecek şekilde dilimle göğüs uçlarını yaladım. Tabii okşamakla diz çökmek arasında diğer elimle geceliğin altından amını okşuyorum. Mutfak tezgahında kayınvalidemin arkasında bacaklarının arasına diz çöküp geceliğini kaldırıp amını ortaya çıkardım. Işıklar kapalıyken kayınvalidemin amcığı güzel bir sanat eseri gibi görünüyordu. Kayınvalidemin amcığı krem ​​gibi tüysüz ve temiz. Sonra başımı bacaklarının arasına aldım ve amını yalamaya başladım. Yutkunduğumda, kayınvalidem ellerini saçlarımdan geçirdi ve başımı amının içine doğru itti. Ne zaman yuttum bilmiyorum ama yutkunmaktan çenem ağrıdı. Kayınvalidem bir bir titriyordu. Boşalırken, sıvısından daha fazlasını emdim ve aletini daha fazla arzuyla yaladım. Bu arada kayınpederim amını yaladığımda 3-4 kez fışkırttı.

Kayınpeder beni kaldırıp tekrar dudağımdan öptü. Onu öperken fısıldadı, “Kendimi nasıl yaladığımı hep merak ederdi, nişanımız sırasında karımla olan flörtlerimin çoğunu gizlice izledi ama karışmadı.” Bu kez kayınvalidem beni tezgahın üzerine oturtup yer değiştirdi. Önümde diz çöktü, eşofmanımı ve külotumu dizlerime kadar çekti, aletimi bıraktı ve taşaklarımı sertçe yalamaya başladı. Anladığım kadarıyla kayınpederim yalama konusunda çok maharetli. Kayınvalideme ‘Harika’ yaladığını söylediğimde, kayınvalidem ‘Kayınpederinin sikini yalamayı severdi ama kayınpederim amcık yalamadı’ dedi. , bu gece ilk kez amını yalıyor. (Aslında o da kayınpederin horozunun artık büyümeyeceğini ve kayınpederin horozunun daha şişman ve biraz daha uzun olacağını söyledi.) Kayınpederimi büyüttüm çünkü. aletimi biraz daha durdursa ağzından çıkacaktım. Ama kayınvalidemin ağzına girmek istemiyorum, amını şımartıp boşalmak istiyorum…

Kayınvalidemi çeviriyorum, elleri içte kavuşturmuş mutfak. karşısında. Kayınvalidemin amının altında güzel görünüyor. Birkaç kez sikimin başını amına soktuktan sonra, sikimi amcığına soktum ve gitmeye başladım. Puwasının içi fırın gibi yanıyordu. Sonunda yavaş bir giriş yaptıktan sonra, ritme girip çıkmaya başladım. Kayınvalidem ara sıra ben içerideyken doğruldu, öpücüğe devam etmek için başını çevirdi, beni dudaklarımdan öptü ve sonra kalçalarını etrafımda büküp derinleştirdi. Daha fazla dayanamayacağımı anlayınca kayınvalideme ‘boşalıyorum’ dedim. Kayınvalidem, ‘Ben rahat boşalırım, kayınbiraderim de doğduktan sonra ameliyatta iplerini bağlattı’ dedi. Birkaç kez ileri geri gittim, sonra sarsıldım ve kayınvalidemin amına sertçe girdim. Ama ne istifa! İşiyormuş gibi hissettim, penisimden çok fazla sperm geliyordu. Hayatımda hiç böyle boşalmadım.

Boşalmamdan sonra kayınvalidem “boşalıyor ondan uzak dur ve sertliğimi kaybetmeden içeride kal” dedi. Bu yüzden onun amında ileri geri gitmeye devam ettim. Uzun sürmedi ve kayınpederim de sarsılarak çıktı. Kayınvalidem boşalırken amını sıkıp serbest bıraktı ve benimkini de içine sıkıştırdı. Dışarı çıktığımda kayınvalidem önümde diz çöktü ve kendi sıvımı ve meni yalayıp sikime püskürttü. Aletimi bıraktığında, içimde kalan her damlayı emdi ve emdi. Temizliği bitirdikten sonra, penisimi peçeteyle kuruladı. Amından akan meni temizledikten sonra kazağını giydi. “Onu beklememi, tuvalete (evin arka tarafına) gideceğini, tuvaletten geldiğimizde eşinin ve yengenin yatış pozisyonuna göre devam edeceğimizi söyledi ve gitti. . dışarıda tuvalette…

Tuvaletten çıktığımızda eşimin ve eniştemin derin bir uykuda olduğunu gördük, mutfağa geri döndük. . Kayınvalidem beni mutfak havlusuna yatırıp penisimi yutturdu. Aç kurtlar gibi nasıl yutarlar!Ben de kayınvalidemin amını yalamak istediğim için onu üzerime çektim ve 69 pozisyonunda kayınvalidemin amını yalamaya başladım. Bu sırada başımı kaldırıp dilimi kıçına sokuyorum. Yutkunurken kayınvalide iştahımı açtı, çişimi boynumun altından tuttu, emdi ve çıkardı. Bu sırada amına iki parmağımı sokarak amını keşfetmeye devam ettim. Parmaklarımı kayınvalidemin kedisine girip çıkarken klitorisini dudaklarımın arasına alıp şişirdim. Kayınvalidem yumurtalarımı birer birer ağzına aldı ve bu harekete karşılık olarak ofladı. Üçüncü parmağımı yaladığımda, yumuşattığım ve yağladığım poposunun deliğine soktum ve aynı anda üç parmağıma da girip çıkmaya başladım. Dudaklarım ve dilim yalamaya ve esnemeye devam etti. Kayınvalidem dayanamadığı için titriyordu.

Kayınvalidemin ağzıma döktüğü o kadar mutlu suyu içtikten sonra kalkmak istedim. Kalkmama izin vermeden kayınvalidem benden kalktı, çişimi okşadı, amcığımı okşadı ve birden üstüme, önüme oturdu. Tabii kayınpederimin ani bir hareket yapmasını beklemeden bir anda penisimde bir acı hissettim. Vajinadaki ağrının geçmesini bekledim, şişmeyi beklemesini söyledim. Penisimdeki ağrıdan sonra kalçamı sallayarak penisimi kayınvalidemin amında hareket ettirmeye başladım. Kayınvalidem kalçasını aşağı yukarı hareket ettirerek kontrolü ele aldı. Bazen bir makine kadar hızlı, bazen de o kadar yavaş dönüyor ki belimde dönüyor, bu beni çıldırtıyor. Ara sıra oturup kayınpederimin göğsüne yalar ve üflerim. Kayınvalidem de dudaklarını benimkilere bastırdı ve nefesimiz kesilene kadar öpüştük. Geliyorum! Dedim. Kayınvalidem, “Boş aslan! Antrenörüm kayıp! Kızgın olduğun kaynananın üzerine su dök!” dedi. Bu sözler karşısında şok oldum, kayınvalidemin amından çıktım. Boşalırken kayınvalidem hareketlerini hızlandırdı ve penisim küçülmeden dışarı çıktı. Artık ikimiz de iyileştik. Akşam 03:30’da giyinip yattığımızda ortaya çıktı. Yaklaşık 3 saat kayınvalidemle flört ettim. Eşime arkadan sarıldım ve sarılmanın verdiği rahatlık ve yorgunluktan hemen uykuya daldım.

 

Bir yanıt yazın