Kız arkadaşımı hep yakın arkadaşıyla aldattım.

Kız arkadaşımı hep yakın arkadaşıyla aldattım.

Erkek arkadaşımı hep en yakın arkadaşıyla aldattım

Merhaba polisiye severler, okuduğum hikayelere bayıldım ve size anılarımı anlatmak istiyorum. Benim adım Gamze ve üniversiteyi bitirdikten sonra sokaktan ayrıldım. Okulun ilk yılında her şey yolunda gitti ve yurt sıkıcı olduğu için bir ev aldık. Ev aldıktan sonra işler kayboldu.

Üçüncü sınıfta erkek arkadaşım tarafından aldatıldım. Eve geldiğimizde okulu özledik. Her zaman çok eğlendik ve alkol aldık. Son işimde, erkek arkadaşım çocukları eve getirdiğinde kayboldum. Onunla tanıştığıma pişman değilim ama beni bu yollara gitmem için cesaretlendirdiği için kızgınım. Çocuklar eve geldi ve ona kendimi iyi hissetmediğimi söyledim. Bana kendini fazla zorlama rahat ol dedi. Onu dinledik ve içkilerimizi içmeye başladık. Biz 3 erkek ve 2 kızız. Erkek arkadaşım hep erkeklerle çıkar. Bak, her gün başkasıyla yatıyor. Ona söyleyecek hiçbir şeyim yok. O gün içmeye devam ettik ve iki adamla odaya girdi. Başım çok yüksekte olduğu için kalkamadım. Onlar odadaydı ve ben uyuyakalmıştım. Gözlerimi açtığımda karşımda bir adamın durduğunu gördüm. Göğsümü yaladı. Onu yere indirmeye çalıştım ama güçlü adam beni alt etti. Beni soyup çişini amcığıma soktuktan sonra her şey değişti.

Benimle flört etmeye başladı ve yaklaşık bir saat seviştik. O günden sonra saklanmaya ve erkek arkadaşımın yakın arkadaşlarıyla takılmaya başladım. Nedeni ise sevgilimden şüphelenmem. Çok abartıyorum ama yavaş yavaş alışıyorum bu hayata. Yani seks güzel bir şey ama ona göre yapın derim.

Bir yanıt yazın