Kolej komşumun damarlı siki

Kolej komşumun damarlı siki

Merhaba canlarım, önce tüm çarpık siklerinizi öpeceğim. Adım Melike ve 22 yaşındayım. 16 yaşında teyzemin oğluyla zorla evlendirildim. Kocam (teyzemin oğlu) sessiz, içine kapanık, komik ve yakışıklı değil. Evliyim ama mutlu değilim. Eşimden boşanmak istesem de aile baskısı ve aile içi ilişkilerden dolayı bu mümkün değil. 5 yılı aşkın süredir her şeye katlanıyorum. Ancak bir grup üniversite öğrencisi yaşadığımız yerin karşısındaki (sahibi olduğumuz) diğer dairemize taşındıktan sonra bu durum değişti. Üniversite öğrencileriyle yaşadığım bu anlatacağım olay 2 hafta önce başıma geldi.

6 ay önce transfer olan 5 üniversite öğrencisinin hepsi neredeyse benimle yaşıt ve eşime göre çok yakışıklı gençler. Beni ev sahibi ve teyze olarak gördükleri için aramızda bir süre yakınlık olmadı. Bir gün evlerine gittim: “Akşam yemeği yiyor musunuz? Temizliğe falan ihtiyacın var mı?” diye sordum. Adı Onur olan en güzel delikanlı “Teşekkürler abla!” dedi. “Hangi kardeşim? Kaç yaşındasın?” Dedim. Bana “24” deyince “22 yaşındayım abla deme ben Melike!” Dedim. Bana “Tamam Melike evin temizlenmesi gerekiyor” dedi. Bunu söyledikten sonra yanındaki arkadaşına (duyamadım) fısıldadı ve “Aslında aletlerimizin de iyi bir temizliğe ihtiyacı var!” dedi ve hafifçe güldüler. Duydum ve ne anlama geldiğini anladım ama umursamadım. Sonra diğer arkadaşları gelip aralarında fısıldaşmaya devam ettiler (ben duymadım). Ne dediklerini duydum ama ne dediklerini duyamadım. Şimdi ne hakkında konuşuyor? Ortalığı topladım, onlara yemek pişirdim ve çıktım. Eve geldiğimde rahmetli kocam neredesin diye sormadı bile.

O günden sonra Onur’la her karşılaşmamızda birbirimizi özledik. Biri komşumuzu gördüğünde pek konuşmayız. Ama Onur bana baktığında, o anda orada duran benimle flört etmekten heyecan duyduğunu hissettim. Açıkçası benim durumum o kadar da farklı değil, Onuro’yu her gördüğümde amım şişiyor. Hatta kocama kur yaparken gözlerimi kapadım ve rüyamda Onur’un benimle flört ettiğini gördüm. Artık kocamın küçük ve erken boşalan aletinden bıktım ve Onur’la sevişmeye karar verdim. Yine eşim işe gidince ben de evden çıkıp Onur’u görmeye gittim. Onur kapıyı açar açmaz sormadan içeri girdim. Onur eğlenceli, “Benim gibi değil mi?” Diye sordu. Heyecanımın ne yapacağını merak ediyorum ve acıma. Aslında bunun (Kahretsin!) ani ve düşüncesizce olduğunu söylemek istiyorum ama utandığımı söyleyemem. Onur beni çok heyecanlı görünce “otur ve nefes al!” dedi. Ben oturdum o da yanıma oturdu. Sanki onları yemek istiyormuşum gibi labiaya baktım.

Onur, hızlı nefes almama daha fazla dayanamadı ve kendini bana bastırdı. Tanrım, heyecandan ölüyorum. İlk başta çok hızlı gitti, sonra yavaş hareket etmeye başladı. 6 yıldır evli olmama rağmen bu benim ilk öpücüğüm olduğuna inanabiliyor musun? Onur, morarmış dudaklarımı öptüğünde, sular yan tarafımdan aşağı akmaya başladı. Onur hemen basma eteğimi çıkarıp soyundu. Uzun pantolonumu görünce benimle dalga geçti. Buna çok kızdım ve “İşte bak orada ne var!” dedim. İç çamaşırımı çıkardım. Bunu yaptığımda kendimi bir fahişe gibi hissetmeye başladım. Dudaklarımı öpmeyi bıraktı ve dudaklarını koltuk altımdan kayıp giderken bastırdı. Bugün kendimi sıçmaya niyetli olduğum için, dünkü kasık kıllarımı kazıdım ve parlattım. Kızgındım çünkü Onura’nın dili içimde akıyordu. Kendimi tutamadım ve Onura’nın ağzından çıktım. Amımın suyunu yaladığımda, “Bırak gitsin! Şimdi beni unut!” dedim. Yalvarmaya başladım…

Onur ise “Acele etme, sakin ol! Tavuk yediğin için yanan kıçın şimdi dümdüz olacak merak etme! Aylardır bu zamanın hayalini kuruyordum, kaltak!” dedi. Söylediği şey beni uyandırdı ve o kadar azdım ki su amcığıma şelale gibi aktı. Onur daha sonra bluzumu ve sütyenimi çıkarıp göğsüme batırdı. O dans edip göğsümü emerken ben terliyordum, o beni daha çok terletiyordu. Ardından gömleğini ve pantolonunu yavaşça çıkardı. Soyunurken beni yalamaya ısınmadı. Külotunu çıkardığında, her zaman düşündüğüm harika an geldi, güzel mor kafa, osuruk vücut, oldukça büyük ve kalın kıllı penis.(Fahişe demek haksızlık olur) Çişini görünce dayanamadım hemen ağzıma attım. Sanki onu benden alacaklarmış gibi aletini yaladım. “Yavaşlatmak!” Beni uyardı ve beni tutan büyük horoza somurtmaya devam ettim. “Yavaşşşşşşşşş dedim!” ağzımda patladı!

Boşaldıklarında spermlerini yuttum. Boşalmayı bitirdiğinde, “Anladın, kahretsin!” dedi. odadan çıktı. Biran, birlikte olamayacağımız için üzgünüm. Ama asıl eğlence tam ben toplanacakken başladı, evdeki herkes çırılçıplak, ellerinde kırık siklerle geldi. Hasan’ın sikini yanlarına aldım ve dayanamadım, sürekli onu kızdırdım. Ama Onur, Ufuk, Mustafa ve Serkan benimle vahşice seks yaptılar ve amcığıma bulaştılar. Sıra bendeydi ama nasıl olacak bilmiyorum, hiç kıçıma dokunmadım ve korktum, doğrusu kalkıp gitmeyi düşündüm. Ama kıçıma dokunmadılar. İkisi de ellerimi tuttu, biri ağzına koydu ve Onur arkamdan gelip koca damarlı aletiyle kıçımı açarak beni yüksek sesle ağlattı. Eşkem için zorlanan bir kişi için. O gün tuvaleti durduramıyorum, ama buna değer! Artık kocamı vermedim çünkü onu sevdiğim dört büyük kuşum var!

Bir yanıt yazın