Kuzenim kızımı samanlıkta zorladı

Kuzenim kızımı samanlıkta zorladı

Merhaba, adım Arzu, 22 yaşındayım ve Bingöl’de yaşıyorum. Aslında bütün akrabalarım burada yaşıyor, ben burada doğdum. Tüm aile bireylerim gibi… Geçen gün başıma gelen bir olayı size yazmak istiyorum çünkü anlatmazsam yıkılırım. Geçenlerde annem bana Ahmet’in sana bakışını beğenmediğimi ama teyzemi ve teyzemin ailesini sevdiğimi söyledi çünkü o benim annemin teyzesi, bir şey demedi. Yine de her zaman olmasa da zaman zaman devam ettim. Bir gün halam Güllühan’ın kızıyla birlikte bakkala gittik ve çikolata falan almaya geldiğimizde teyze evi temizliyordu ve bize kızdı. O sefer Ahmet kaşını çatarak aradı Ahmet 20 yaşında köpeğini çok severim onunla büyüdük ben eve gidiyorum arkada bekle ordayım 10 dakika ben’ Seninle bir şey hakkında konuşacağım.” Kömür varilinin başında bekliyordum, Ahmet’in samanlıkta benimle flört ettiğini nereden bilecektim. Biz küçükken Ahmet bana şeker aldı amcığımı gösterdim elinde şekerlerle geldi şaka yaptı ama ben büyüküz diye kızdı dedim. Güldüm sana şeker versem açar mısın? Akıl dedim güldüm. Gerçekten görmek istiyorum, henüz görmedim, bu da ne böyle?
Ahmet şekeri vermene gerek yok ben açarım dedi Ahmet yakışıklı bembeyaz tenli penisini açtı ve büyüktü. Güldüm ama yalvardı lütfen aç bakalım ne olacak dedi bak açtım. Bana dokunmamı istediğinde dokunmadım ama ya ara sıra dokunsa ve sonra bacaklarımın arasına koysa eğlenceliydi büyüktü Mutluyum çünkü civciv dudaklarıma dokunuyor Ne oldu , ışık aniden gidince sırtım duvara dayalı ve ağzım mutlu bir şekilde tavana bakarken. Kalçalarımın arası çok acıyordu, Ahmet kemeri üzerime itiyordu ama çıkmıyordu, var gücümle iterken ağrılı delikten kafamdaki aletini görebiliyordum. Ne yapmalıyım? Dünyam karardı ve Ahmet’in koca siki, Ahmet güçlü bir adam, ben zayıf, savunmasız bir kadınım, ne yapayım, birden beni duvara itti ve tüm gücümle sarhoş adamı durduramadım. Pekala, acı gitti, içimde kaldı, yeterince acı, daha da kötü bir şok hissediyorum, amım resmen alev almış gibi yanıyor. Birden Ahmet bakmak için vücudunu kaldırdı. beni ama ben görmedim bile acı içinde ağladım, ahmet’e yalvardım, durmadı, bana nasıl olur deyip durmadı, eğildim ona bakmadım. sik tamamen içimde. taze amımı yırtıyor sanki, biraz alıp sikine baktı, benden büyük Ahmet, gözlerimin içine bakıyorum da, sikinde kan var, amını yırttım, evet…
Neredeyse her şeyini aldı ama hala Ahmet’in penisindeydi ve bir anda tüm gücüyle bana tekrar vurdu, beni duvara yasladı ve Arzu seni çok seviyorum, seninle evlenmeliyim ama ben . Ahmet’e ulaşmak istemiyorum, hiç öyle bir şey düşünmemiştim, sevmemeliydim ama o gözle değil. Siki bana her girdiğinde ölüyor gibi oluyorum, ölüyorum, Ahmet son nefesini verdi ve birden durdu, bir süre aletini benden almadı ama ben ağlayınca ağlama, sonunda o yaptı. Penisinden beyaz sıvıyla karışık kan geldi, çok korktum. İnan bana, sıvının ne olduğunu bilmiyorum. Ama çıkan kan benim bozuk bakire kanımdı, bundan emindim. o. Şimdi ne yapacağıma açığım, gözlerimde yaşlar kaldı. Kavga çıkar mı, yoksa beni Ahmet’i vermeye mi zorlarlar bilemiyorum. Bu durumu biliyorum. Seks çok güzeldi ama onun başına geldiğinde o kadar sıcak değildi o durumda hep seks hayal etmiştim ama pişman olmuştum. Ama bilerek değil.
Geçenlerde yaşadım, bugün Güllühan bana mesaj attı, annem babama seni istediklerini söyledim, bu akşam bana sormaya geldiler, bakalım ne olacak.

Bir yanıt yazın