Sanal Seksle Boşalma Zevki

Sanal Seksle Boşalma Zevki

Sanal Seksle Boşalma Zevki

Evde tek başıma takılırken canım sıkıldı ve arkadaşlık sitelerine bakayım dedim. Ama böyle uygulama yükle, fotoğraf koy, eşleş, sonra yazış olayları olan bir site istemiyordum. Bilgisayarda takılıyordum ve bilgisayardan gireceğim siteler bakarken çok eskilerden olan tarzda birkaç site buldum. Fotoğraf yok, Gizli çekim Sex Hikayeleri üyelik yok, sadece bir rumuz yazıyorsun ardından orada genel odalarda sana uygun kategoriden muhabbete katılıp istersen özelden sana yazanlarla konuşuyorsun. Bir iki bu şekilde siteyi gezindikten sonra birine geçip girdim genel bir sohbet odasına. Millet goy goy yapıyordu bende daldım ortadan onlarla sohbete.

Espriler, komiklikler derken birkaç kadın bana mesaj attı. Biraz onlarla konuştum ve akabinde birisiyle sohbet epey bir sardı. Uygulaması da varmış meğerse bu sitenin kadın telefondan giriyormuş. Bana fotoğrafını attı, İstanbul’da yaşıyormuş, yalnızmış falan. Ama işte her şeyin altında bir it yeniği arayan adam olunca şüphelendim tabi. Anlık istedim attı, elini şöyle yap, dudağını böyle yap at dedim, yine attı. Sonra gerçekten o olduğuna inandım. Oda benden fotoğraf istedi. ‘Ben yüzümü atmam’ deyince ‘O zaman sikini at’ dedi. Şaşırdım buna, çünkü oraya can sıkıntısından girmiştim, sanal seks muhabbetine değil. Ayrıca ergenliği geçtik, sanal seks olayı mı kaldı, en kötü karıya gidip çakıyor işimi hallediyorum.

Bu bir iki beni üstelemeye başladı, azgınım, kuduruyorum, sik beni ayaklarına girdi. Nasıl sikeyim falan derken bir baktım bana bir amcık fotoğrafı geldi. Böyle hafifçe küçük, ama dudak kısımları dolgun bir amcık. Bir de tam sevdiğim gibi çok kısacık şekilde kıllı. Önce bir dilimle ayırıp o amın dudaklarının Gizli çekim Sex Hikayeleri arasından deliğine uzanmak istedim, bunu söyleyince de hemen amını ayırarak bir fotoğraf daha attı. Sonra benim ufaklık ‘Hop baba ne oluyor oralarda’ diye olaya girdi. Kalkışa hazırlanınca dedim neden olmasın. Aletim hafifçe kıpırdanırken kadın bir video gönderdi. Yüklemesini beklediğim esnada epey bir azdım.

Sonra videoyu açıp bakınca kadının amını okşadığını, iki parmağını ağzına sokup çıkardıktan sonra amının dudaklarını ayırıp deliğine yavaşça soktuğunu sonra çıkarınca ıslanmış amının sularının parmaklarına dolandığını gösterip klitorisini okşayıp inlemelerle tekrar parmaklarını amına soktuğunu gördüm. Ben de Gizli çekim Sex Hikayeleri o esnada istemsizce eşofmanın üstünden kalkmış aletimi okşayarak videoyu izlediğimi fark ettim ve bir anda kendi kameramı açıp eşofmanın üstünden aletimin kalkmış halini çektim. Benimki de az buz bir şey değildi. Elimin boyu kadar boyu, üç parmağım kadar kalınlığı vardı. Eşofmanın üstünden bile belliydi.

Video çekmeye devam ederken tek elimle eşofmanı taşaklarımın altına indirip geçirdim. Kalkmış yarağı elime alıp sıvazlamaya başladım. Başındaki zevk suyunu tek parmağımla yayıp parmağımı havaya kaldırarak nasıl ıslandığını gösterdim. Sonra aleti elime alıp iyice bir okşamaya başladım. Kazık gibi olmuş aletime yatağımın yanındaki komodinin içindeki kayganlaştırıcıyı alıp sıktım ve ıslak görüntüyle okşamaya başladım, çıkan sesler de sanki amcık sikiyor gibiydi. Kadın yolladım. Kadın direkt bana ‘O yarağı amımda istiyorum’ diye mesaj attı. Görüntülü aradı hemen arkasından bende açtım.

Bir baktım önümde aralanmış bacaklarıyla o güzel amcık duruyor. Kamerayı öyle bir koymuş ki hem bacak arası tamamen ortadaydı hem de aldığı hafif oturur pozisyonda o seksi dolgun memeleri de gözüküyordu, yüzünü gösteriyor olması, bu kadar cesur olması da şaşırtıcıydı. Neyse, ben yüzümü Gizli çekim Sex Hikayeleri gizleyecek şekilde ayarladım kamerayı ve sonra o amını okşamaya başlarken bana ‘O koca alet şu an amımda gibi hayal edeceğim’ diyordu. Sürekli olarak sik beni, tam bir erkek aletin var, boşalt beni kocacım, içime boşal erkeğim, o yarakla amımı yar, gibi şeyler söylüyordu. Felaket azgın bir kadındı ve o konuşmaları beni daha bir azdırıyordu.

İşini bilen, çok seksi, yüzü de güzel denebilecek bir kadın zaten kendini siktirecek çok erkek bulurdu. Acaba neden burada böyle sanal seksle takılıyor ki diye de merak ediyordum. Neyse ben aletimi sıvazlarken bunları çok düşünmemeye çalıştım. Çünkü onu siker gibi hayal ederek o sulanmış amından çıkan vıcık vıcık sesleri duymak hoşuma gidiyordu. Bir ara iki parmağına tükürüp amına sürttü onları, diğer eliyle göğüs uçlarını çekiştirip oynarken yan tarafa uzandı ve bir şey aldı.

Bir baktım ki tam bir zenci yarağına benzeyen dildo çıkardı. ‘Onun hepsini alabildiğini görmek istiyorum’ dedim, ‘Zaten göreceksin’ dedi. Sonra yavaş yavaş, santim santim o zenci yarağına benzeyen dildoyu amına sokmaya başladı. Amı resmen kabak gibi ortadan ikiye ayrılmıştı, o dildo sanki amını yarıyordu. Girişini izlemek bana çok zevk vermişti, sanki yarılıyor gibi giriyordu içine. Aletim iyice demir gibi olmuştu. Sonra tamamını içine aldı. Eminim ki o yarağın en az 25 cmi vardır. Sonra onun hepsini ucuna kadar çıkarıp köküne kadar normal bir tempoda sokuyordu. Bu şekilde biraz daha dildoyla amını siktikten sonra domaldı.

Domalma pozisyonunda hızlı hızlı sokup çıkardıktan sonra o göt deliğine sürtmeye başladı. ‘Yok artık oradan alamazsın, daha neler’ dedim. Bir kahkaha patlattı ve sonrasında yan tarafta pembe, hem amına hem de götüne sokacağı tarzda bir dildo çıkardı. ‘Bunu sokacağım’ dedi. Sonra sokmadan önce kalçalarını iki Gizli çekim Sex Hikayeleri yandan tutarak ayırdı ve amını götünü iyice ortaya çıkararak karşımda salladı. Önüme hepsini koymuş ve iyice kameraya yaklaşarak falan gösteriyordu. Siki tuttuğum elim iyice sıkılaştı ve çelik gibi yarağım olduğunu hissettim.

Karının am göt gerçekten şahaneydi. Kayganlaştırıcı sıktı götünün yukarısından ve arasından akışını görmek çok hoşuma gitti. Sonra o iki taraflı dildoyu alıp oralarda gezdirdi. İyice eğitilip zayıf götünün ayrılacağı pozisyona geldi. Ben iyice görüyordum amının ve götünün ayrıldığını. Sonra onu yavaşça soktu. Hem amının hem de götünün dolduğunu görmek beni çok azdırdı. Hızlı hızlı sokup çıkarıyordu. Acayip hoşuma gitmişti. Bir yandan da sanki ben onu sikiyormuşum gibi benim 31’imde iyice hızlanmıştı.

Sonra sırtüstü yatarak amına götüne onu sokmaya devam ederken diğer eliyle göğüslerini okşamaya başladı. Felaket şekilde azmıştım, gelmek istiyordum, ama o boşalmadan da gelmek istemiyordum. Bu nedenle okşamayı yavaşlattım. ‘Yavaşlama, gelelim hadi’ dedi ve ben hemen yarağıma geri sarıldım. O iyice Gizli çekim Sex Hikayeleri amına köklemeye başladı dildoyu. O yarılmış amcıktan ve götten içeri giren dildo amında götünde kaybolurken sonunda inlemeleri iyice arttı, ‘Döllerini görmek istiyorum önce’ diye bağırdı. ‘Akıt o döllerini amıma götüme hadi’ derken felaket şekilde inliyordu.

Dibine dibine çaktığımı hayal ederek sonunda iyice kavradığım yarağımı boşalması için saldım. Döllerim yoğun bir şekilde karnıma doğru fışkırıyor kasıklarıma doğru akıyor, son damlaları Gizli çekim Sex Hikayeleri elime birikiyordu. Oda felaket bir şekilde bağırıp inleyerek boşaldı. Gerçekten harika bir kadındı ve bu kadını gerçekten sikmek istedim. Boşalıp kendimize gelince kadın da bana bu yarağı yemek istediğini söyledi. Önümüzdeki hafta sonu yanına gideceğim ve geldiğimde onu nasıl siktiğimi sizlerle paylaşacağım, merakta kalmayın. Çünkü eminim bu sikiş harika olacak.

Bir yanıt yazın