Sevecen kadına tecavüzün cinsel tarihi

Sevecen kadına tecavüzün cinsel tarihi

Nasılsın? Bugün size başımdan geçen ama bence çok ciddi ve hayatımı etkileyen bir olaydan bahsetmek istiyorum. Öncelikle biraz kendimden bahsetmenin daha iyi olacağını düşünüyorum. Sevgili arkadaşlar ben Ankara’da yaşayan genç bir bayanım henüz 22 yaşındayım ve açıkçası sade bir insanım. Öte yandan, aileme bakma sorumluluğum var. Gördüğünüz gibi maalesef çalışmaktan başka çarem yok. Ancak aslen buralı değilim. Yani ben bir Türkmenistanlıyım ve bu yüzden Türkmenistanlı olmalıyım, çaresizlik içinde hiç bilmediğim bu şehre yeni geldim. 

Azgın Güncel Seks Hikayesi 

Demek istediğim, ne yazık ki burada birçok erkek tarafından sözlü tacize veya tacize uğradım. Ancak bir gün işveren firmaya gittim ve kendilerine iş aradığımı ve kendim için çalışmak istediğimi söyledim. Oradaki yönetim bana çok iyi davrandı. İyi bir tavrı var, ona söylediğim her şeyi sonuna kadar dinliyor ve sonra yardım etmek istiyor. Bu arada dediğim gibi Türkmenistanlıyım ama en azından kendimi ifade edecek kadar Türkçe biliyorum. Nasıl olsa orada bizi anladı. Daha sonra bana bir form doldurttu ve sonra beni arayacağını söyledi. O dönem bir arkadaşımda kaldım, aradan birkaç gün geçti ve kimse benimle iletişime geçmedi. İşe yaramayacak dedim. Ben bunları düşünürken aradan birkaç saat geçti ve telefon çaldı. Az önce bahsettiğim kadın beni aradı ve gerçekten işim olduğunu söyledi ve detayları öğrenmek için hemen yanına gittim.

Aslında o anda cebimde yiyecek olmadığını söyleyebilirim. Tam bitti sandım ki iş beni buldu. Bayan bana bebek bakıcılığı işi buldu ve maaşımın da çok yüksek olduğunu söyledi. Bebeğe baktım ve sonra çalıştığım eve gittim. Orada işim bittiğinde ev sahibiyle oradaki ayrıntılar hakkında konuştum ve orada kalabileceğimi söyledi. Ama çocuklarına karı koca çalıştıkları için bakmamı istediğini söyledi. Ayrıca evde yiyecek ve tüm ihtiyaçlarımı burada bulacağımı söyledi ve anlaştığımızda beni işe aldı.

Çok iyi evli olan bu çift fazla dürüst. benimkinde çocuğa iyi baktığım için onlar da baktı. Bu yüzden hayatımdan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Çünkü en azından normal bir hayatım var. Ayrıca para kazanmaya başladım ve çok güzel büyük bir evde yaşıyorum. Çalıştığım evin kendi havuzu ve spor salonu olduğunu düşünüyorum, bu yüzden bu kadar büyük bir evde yaşamak mükemmel. Kısacası dostlarım, bana bu şekilde ulaşan ve bana böyle bir yaşam sunan aileme çok şey borçluyum. Onlar için yapabileceğim bir şey yok diyebilirim. Tabii bunun da ötesinde, bebeklerine gerçekten kendi anneleri kadar özen ve şefkatle bakıyorum ve iyi büyümeleri için her zaman elimden gelenin en iyisini yapıyorum.

Hayat bu. Ben gittiğimde zaten güzel ve çekici bir kadın olduğum için evdeki erkek daha sonra bana davranışlarında farklılıklar getirdi ve farklılaştı. Bu yüzden davranışları benim için farklı. Örneğin, bir gün benden gerçekten hoşlandığını veya beni istediğini söylerse şaşırabilirim. Yani açıkçası bana bunları söyleyebileceğini hiç düşünmezdim ama tabi siz Türklerin bir klasiği vardır ‘ateşle barut karışmaz’ diye. Bir gün adam işten yine çok erken çıkmış, eşi evde yokmuş ve yolda bana bir hediye almış. Bana hediyeyi verdiğinde hiç beklemediğim sözler söyledi ve bana gerçekten hayran olduğunu söyledi. Aynı zamanda yanımda olursan seni çok mutlu ederim. Türkmenistan’da sana ve ailene bakacağım kısacası çok güzel bir hayatın olacak dedi.

Bana bunları gerçekten anlattı. Aslında bana kalsa çok güzel bir teklifti ama beni gerçekten seven ve evi olan bir kadını aldatmak aklımın ucundan bile geçmediği için boş ver bekle dedim benden böyle bir şey.. ve benden uzak Bitirdiğimde adam biraz şaşırdı ve bana ‘Hayır asla unutmayacağım, evlendiğimiz günden beri çok iyi bir ilişkimiz vardı ama ilk defa karımın sadakatsizliğini düşündüm, en büyük nedeni, ne yaparsam yapayım beni gerçekten götüren güzelliğin. Silemiyorum” dedi. Bunu bana söyledikten sonra eliyle ağzımı kapattı ve beni baş aşağı yatak odasına zorladı. Hayatımın en zor günlerinden birini yaşadım. Çünkü onunla birlikte olmak istemiyordum ama o beni zorladı. Onunla olmaktan bile zevk almadım ve onun şişman ve büyük aletinin içimde olmasından da zevk almadım.

Çünkü istemedim. Adam beni aldıktan sonra eşine bu durumu söylemeyeceğimi ve bundan sonra onun olacağımı, benim için çok güzel şeyler yapacağını ve beni terk etmeyerek daha çok para kazandıracağını söyledi. Dediğim gibi evde eşime ihanet etmek istemiyorum biraz yapmam lazım. Çünkü şiddetle tecavüze uğradım ama günün sonunda ailemi ve kendimi düşünmek zorundayım. Ayrıca tabii ki işimi asla kaybetmezdim. Sonuç olarak evde bir erkekle gizlice seks yaptım ama bu sefer zevk için onunla birlikteydim. Açıkçası son bir şey söylemek istiyorum. Aslında ya da bana öyle geliyor ki ondan giderek daha fazla. Bu durum devam ederse yakında karısını falan bırakıp benimle evleneceğine inanıyorum. Çünkü benim için boş olmadığını zaten biliyorum. Ne de olsa mükemmel bir seks hayatımız var ve bundan çok mutluyum. Ayrıca neden mutlu olmayayım, bir yandan para kazanıyorum, diğer yandan zengin bir adamın karısı oldum.

Bir yanıt yazın