Size bir seks bağımlısı olarak günümü anlatacağım

Size bir seks bağımlısı olarak günümü anlatacağım

Sabah uyandığımda Oğuz yanımda yatıyordu, arkadaşı önümde duruyordu, ben de ona arkadan sarıldım. Hala uyuduğunu anlayınca kahvaltı yapmaya gittim ve sonra onu uyandırmaya gittim. Yüzünün her yerinden öptüm ve “Hadi uyan, gerçekten açım” dedim. Beni tek gözü açık görünce yatağa yattığımda kaldırdı ve bir anda beni yatağa çekti. Dışarı çıkıp üzerime atladı ve ‘Önce bunu yemek istiyorum’ dedi. Bu çocuk benim favorim çünkü her zaman ayağa kalkmaya hazır ve düşmekten nefret ediyor. Ben bir an önce kahvaltımı yaparken o bir an önce beni becermek istedi.

Geceliğimin altında iç çamaşırım olmadığı için penisinin sert olduğunu daha net anladım. . Şimdi durmalı mıyım, dudaklarını tuttum ve sert sikimi boxerının altına sürdüm, ‘Funk me o zaman bebeğim’ dedim. Her zaman sertti, beni cezalandırmayı severdi. İki elimi birleştirip başımın üzerinde tuttu ve göğüslerimi emmeye başladığında diğer elini amımın üzerine koydu ve germeye veya ıslatmaya çalışmadan parmaklarını soktu. Dört parmağını yaraladı ve dün çok acıdı ve şüphesiz biraz daha büyüdüler, bu yüzden şimdi kaç burnu olduğunu söyleyemem. Ama düşünmeyi bıraktım çünkü saniyeler içinde amım sulanmaya başladı.

Bu durumlarda hemen inlerim, hemen flört ederim, gözlerim yaşarır, direnmek isterim ve o bunu bilir. iyi. Ellerimi serbest bırakmaya çalıştım, boxerımı çıkarıp amımı ona sokmak ve aletini emmek istedim. Ama o beni sıkıca tuttu ve gitmeme izin vermedi. Sonunda alkışladım ve tatlı gülümsemesini duydum. Onu uzağa ittim. İzin verdiğinin farkında olarak yatağın üzerine fırlattım. Boxerını düşürdüm ve onları kullanıyormuşum gibi sürdüm. Kıçımda kökünde neredeyse her şey var! O güzel, beni tamamen tatmin eden bir enstrümanı var. Islanmış ve yanıyordum. Üzerine atlamaya başladım, ona yaslandım ve ağzıyla göğsümü ovuşturdum.

Beni anladı ve iki eliyle okşadı ve yaladı. O kadar çılgınca seks yaptık ki bundan zevk aldım. Oraya giderim, kökünden alırım ve o memeleri emerim. Amcığım sulandı, zevk artıyordu ve sonunda daha fazla dayanamadığım için yavaşladım ve yıkıcı bir inilti ile dışarı çıktım. Gecikmeyi göz ardı ederek kalçalarımı tuttu ve amımı köklemeye başladı ve ben büyük bir güçle boşalırken, hazne amımdan kaydı ve çok yavaş gitti. Isparty’ye geldi ve müsait olup olmadığımı görmek istedi. ‘Madem yeni indin, evdeyiz rahatız, sen yolculuktan yoruldun’ dedim. O zamanın en pratik makarnası olsun diye evin bulunduğu yeri hendekleyip makarnanın üzerine su koydum. Yarım saat önce geldiğinde sosu hazırlıyordum. Ona temiz havluların nerede olduğunu söyledim ve istersen duş alabileceğini söyledim. Birbirimizi yaklaşık iki yıldır tanıyoruz ama son iki aydır burada değil. Ondan hoşlandım, iyi anlaşıyor, bazen kitap kulübünden sonra içip sohbet ettiğimiz söylendi. Neyse yemeği yaptım sofrayı kurdum. Onu aramadan önce tuvaleti kullanmak için banyoya gittim. Cam duşumun arkasından Sexs Stories Taha’nın kapısını açtım, her şey çıplaktı benim için… Az önce içeri girdiği belliydi çünkü henüz buharlaşmamıştı. Küçük sırtını gördüm, büyük bir alet. Ona baktım, gözleri çok çekiciydi ve ben hep huysuz bir kızdım. Onu tanıştığımız ilk günden beri sevdiğimi itiraf etmeliyim. Ama toplum içinde utanmak istemiyorum.

O çok erkeksi, zeki ve seksi ve işini anlıyor. Çünkü ağzını açıp bir şey söylemeden pencereyi açtı ve elini bana uzattı. Su buharı yavaşça yükselirken eşofmanımı çıkardım ve ona doğru yürüdüm. Beni döndürdü ve suyun altına aldı. Başını boynuma ve omuzlarıma öpücüklerle dolaştırırken ellerini kollarıma doladı. Eller kalçalarıma, bacaklarıma, karnıma, karnıma ve göğsüme gitti… Erotik bir andı. Sıcak su ve Tah’ın bilmiş dokunuşları. O kadar heyecan verici ki, böyle anlara dayanamıyorum. Ona, işine dönmek istiyorum.hızlandırmak istiyorum. Ama tekrar içeri girmeme izin vermedi.

Dönmeme izin vermese de beni anlamış olmalıydı çünkü beni belden biraz bükmeye zorladı ve bele gitti. su akıyordu ve parmaklarını bacaklarımın arasına koydu. Ona ‘siktir git’ dedim. O sabahın kıçımla yeterince eğlendiğim son sabah olduğunu çok az biliyordu. “Bu teklifi beğenmiş olmalı, çünkü parmaklarının içeri girebileceği kadar ıslak ve gevşek olup olmadığını görmek için üç tane olana kadar tek tek denedi. Sonra penisini sertçe kıçıma bastırdı ve sıktı. Meme uçlarımı çekmeye ve göğüslerimi çimdiklemeye, onları köklendirmeye başladı. Ben de kıçımı okşamayı seviyorum ve bundan çok zevk alıyorum.

Bir elimi göğsümden çektim ve klitorisimi amcığıma doğru çektim. Daha fazla eğildim ve klitorisimi okşarken oda kıçımı ovmaya devam etti. ‘Geliyorum, kıçıma boşal, benimle evet gel’ gibi şeyler söylemeye başladım ve dayanamadım, yaklaştıkça oda dolmaya başladı ve neredeyse duyabiliyordum. Taha ile… Sonra şarap ve yemek, sohbet, sonra ablasının onu beklediğini söyledim. Durdu ve şarabı çok sevdiğim için bırakmak istediğini söyledi. Beraber içtiğimiz için başkasını bıraktı.

Akşam saat sekiz sıralarında uzun zamandır görmediğim Kaan aradı. Bu benim nirvanamdı. Hayatımda gördüğüm en büyük enstrüman. O kadar keyif aldım ki neredeyse aşık olacaktım. Bu yüzden iletişimi sonlandırdım ve numarasını sildim. Aradığımda bilmiyordum tabi ki kapıyı açtım ve o olduğunu fark etmeme rağmen onunla konuştum çünkü çok da önemli bir şey değildi. Neden iletişimi kestiğimi anlamadı. En sevdiğim pastayı almayı teklif ettiğinde güzel olduğunu söyledim. Ben de onu özledim… Neredeyse yedi aydır görüşmüyoruz.

Ayrıntılara girmeyeceğim, birlikte yemek yedik ve bir fikri olduğu çok belliydi. benimle kal Birlikte seks zevkini yaşamak istediği inanılmaz derecede açıktı. Oğuz’un koca aletini kıçıma emme düşüncesi beni çok kızdırdı ve Oğuz’un dört parmağı olduğu için şanslı olduğunu düşündüm çünkü artık onun aleti için kıvama sahiptim. Tatlılar hazır, kahveler hazır, film bitti ve yatıyoruz. Kırmızı iç çamaşırı ve saten pijama giymiştim. Uyumadan önce birbirimize sarıldık, öpüştük ve soyunduk. Aptalca birbirimize saldırdık.

Aman Tanrım, her pozisyonda benimle resmen dalga geçiyordu! Hoşuma gitti ama onu hiç bu kadar seksi görmemiştim. Beni göğsüne çekti, beni tuttu ve bana sarıldı, beni sıktı ve beni derine iterken gözlerimin içine baktı. Onunla çok fazla seks yapmasına rağmen, garip bir erotik durumdaydık. Beni yatağın köşesine çekip amımı köklendirmek için bacaklarımı açarken, amımı emdirdi ve birlikte uyandık. Son seks günümde böyle oldu. Sabah ne oldu dersiniz Oğuzzzz dedim ve o uyurken uyanık olan Kaan’a döndüm… Uyanmıştı, farketmedi ve bir şey sormadı… Şimdi bu üçü arıyor. ve ne yapacağımı bilmiyorum. ..

Bir yanıt yazın