Teyze ve oğul sabaha kadar sikişiyor

Teyze ve oğul sabaha kadar sikişiyor

O gün hava çok sıcaktı. Teyzemin oğlu ve ben denize gittik. Yandığımız için suya atladık. Tabii etrafta çok kadın var. Suda bir kadın gördük. “Ah, onlar ne, onlar ne!” Ben kuzenim gibiyim. Kuzenim az önce “Uh huh!” dedi. bunun gibi. “Beni dinliyor musun?” “Efendim?” dedim. dedi. Ben de eşeğine, “Efendim, nezle!” dedim. Söyledim. Evet dedi!” dedi. “Ne dedin?” Tamam dedim!” elini sikimin üzerine koyarak söyledi. “Kes şunu! Ne yapıyorsun?” Dedim ama aletimi tutmaya başladı. Sonra suya daldı ve aletimi ağzına aldı. Denizde penisim suyun üstüne çıkamıyor. Sikimi yaladı ve okşadı. Bu işi sevmeye başladım ve poposuna uzanmaya hatta poposunu okşamaya ve dokunmaya başladım. Denizdeki su donmuştu ama kıçındaki delik ateş gibi yanıyordu. İkimiz de çok eğlendik, hemen suyu boşalttık ve eve devam etmek için kuzenimin evine gittik.

Eve vardığımızda hemen kıyafetlerimizi çıkardık. Ateşli olduğumuz için hemen ona saldırdım, onu yaladım. Dilimdeki deliği açtım, dilimi içeri soktum. Kuzenimin kıçı kalınlaşıyor, penisimi sokmak zorunda kalıyorum. Biraz zorlukla, birkaç denemeden sonra her şeyimi verdim. Kuzenimin gözlerinden yaşlar ve kıçının yanından kan akıyordu. Ama çok inat ettim, teslim olmadım ve kuzenime vurdum. 10-15 dakika sonra gerçekten parçalara ayırdım. Sonra biraz uzandım, yorulmuştum. Kuzenim “Sıra bende!” dedi. dedi. “Git oradan, hayal kırıklığına uğramayacağım!” dedim ve şaka yapmıyordum.

Geç oldu, ailemiz geldi, yemek yedik. Yemek yerken kuzenim (Sıra bende, seninle flört etmek istiyorum!) dercesine bana baktı. Ona (Hayır, kahretsin!) der gibi baktım. Ancak yemek yenildi: “Dışarı çıkalım!” Deyip kuzenimle evden çıktık. Kuzenim “Oğlum seninle flört etme sırası bende!” dedi. dedi, “Hayır!” dedim. Söyledim. Ama aynı zamanda, bir ilişki içinde olmanın nasıl bir şey olduğunu düşünmeye başladım. Deli gibi mutlu bir şekilde bara gittik. Kuzenim dans pistinde dans ederken arkamdan popomu ovuştururken sürekli yanıma geliyordu. “Git oğlum, sen delisin, burada değil!” Söyledim. Ve dedi ki, “Yani başka bir yerde mi?” dedi. “Hayır! Bu hiçbir yerde olmaz, bir sürü kız var, sakin ol!” Söyledim. “Hayır, seninle flört etmiyorum!” dedi.

Dayanamadım. “Tamam, tamam!” Söyledim. Bir ilişki içinde olmanın ne kadar eğlenceli olduğunu içtim. Ama: “Evde değil! Nerede yapacaksın?” Diye sordum. “Yer konusunda endişelenme, bir evimiz var!” Dedi ve diğer evlerine gittik. Gittiğimiz ev boş, oldukça ıssız, sessiz bir mahalledeydi. “Burada kimse çığlık attığımı duyamaz!” dedi. “Yani, flört etmiyorsun, değil mi?” Söyledim. “Ooooo, demek delirmek istiyorsun!” dedi. “Evet, şimdi istiyorum! Acaba seni ne kadar mutlu ettim!” Söyledim. “Tamam, bakalım!” pantolonunu çıkarıp, altında pantolon yok, sikini göstererek dedi. O kadar güzel bir büyü ki hentbol oynarken hiç fark etmemiştim. Tavuğu verdi, “İşte senin!” dedi.

Aletini elime alıp biraz okşadım ve hemen ayağa kalktı. Sonra ağzıma aldım, sertleşene kadar emdim, yuttum. Taşaklarını ağzıma koyduğumda kuzenim “Harikasın kadın!” dedi. dedi. O kadar etkilendim ki, “Adamım!” konuşmaya başladım Kuzeninin aleti benimkinden daha büyük, en az 8 inç veya daha fazla. Aleti bir değnek gibi olunca, “Karım geri dön!” dedi. Hemen kıyafetlerimi çıkardım ve kuzenimin önüne çömeldim, “Kapa çeneni ahbap!” Söyledim. “Tamam hanımefendi merak etmeyin!” dedi. Bana ‘karım’ dedikçe daha da heyecanlandım. Sonra beni deli gibi yaladı. “Çok güzel, sevgili kocam!” Söyledim. “Bekle, kıçına gireyim, sonra izle, asıl eğlence o zaman başlıyor!” dedi.

“Tamam, hadi boşver!” Söyledim. “İyi!” dedi ve sikini kıçıma soktu ve yükledi. Şimdi deliğimde onun aletinin başını hissettim. Ama sadece kafa olsa bile çok acı vericiydi, bu yüzden sadece 20 cm kalınlığındaydı. Sonra aniden beni suçladı ve her şeyi aldı! Acı içinde çığlık attım, kıçımdan kan akıyordu, bileklerimin kenarları yırtılmıştı. “Nasıl bal?” dedi. “Lütfen hayır!” İç çektim ama dinleyen kimdi? Tam tersine kıçıma Git-Gel yapmaya başladı, deliğim hâlâ yanıyordu. Bu Git-Gel’den 5-6 dakika sonra kıçım sike alıştı ve “Siktir git adamım!” devletlerininledim. Yaklaşık 15 dakika popo sıktıktan sonra “Geliyorum kadın!” dedi sıcak bir şekilde bana doğru eğilerek. İkimiz de çok eğlendik!

O gece sabaha kadar flört ettik, onunla 3 kez flört ettim, onunla 5 kez flört ettim. Sonra karı koca gibi birbirimize çıplak yattık. Ertesi gün kalktığımızda kıçımız ve popomuz ağrıyordu ama harikaydı…

Bir yanıt yazın