Uyku ilacı sayesinde milli oldum

Uyku ilacı sayesinde milli oldum

Uyku hapları yüzünden millet oldum

Merhaba arkadaşlar ben Yalova Çınarcıklı Fatih ve canımı sıkan bir hikayeyi anlatacağım. Yaşını hatırlamadığım ama yıllar sonra bekar teyzemin yanındaydım. Onu giymesinden bıkmıştım ve kendimi silerek pekiştirdim. Ama ne yaparsam yapayım halamla flört etmenin bir yolunu bulamıyorum. Onu gece odasında göğüslerini okşarken gördüm.

Tüm yaptığım buydu ve sonunda internette gezinerek bir şeyler buldum. Uyku pudrasının ne işe yarayacağını araştırdım ve sonunda bu yöntemi denedim. Akşam eve geldiğimde odasındaydı, kapısını çaldım ve içeri girdim. Birlikte çok zaman geçirdik ve bu yüzden beni çok sevdi. Dediği her şeyi yaptım ve onunla birlikte olmak benim için iyi oldu. O pc başında takılırken ben sikimi ovuşturup bacaklarına bakıyordum. Boş olana kadar böyle izledim ve harikaydı. Onunla harika zaman geçirdim ve uyku pudrası harika çalıştı. Boşaldıktan sonra odasından çıkıp yatağıma gittim ve uzandım. Çok güzeldi ve onu okşamak ve canlı koklamak çok iyi hissettirdi. O kadar komikti ki görünce başım döndü ve internetten sipariş ettiğim uyku ilacı geldi. Aceleyle kapıyı açtım ve sonra akşam teyzeme kahve yaptım ve onu dışarı attım. Getirip içtiğinde garip dedi, ben de normal dedim. İçti ve esnemeye başladığında bunun gerçek olduğunu anladım. Uykusu var mı diye onu yatağa yatırdım ve kapıyı kilitledim. Yavaş yavaş kaldırmaya başladım. Amını görünce heyecandan ölüyordum ve memesine sarılarak onu yalamaya başladım. Göğüslerini yalamaktan gerçekten zevk almaya başladım ve sonra tamamen kaybettim. Boşaldığımda çevresini temizledim ve sikimi amına soktum. Yavaş yavaş sevişmeye ve bundan çok zevk almaya başladım. Gelip giderken göğüslerini tuttum ve ses çıkarmadığı için zevkinde hafif bir düşüş yaşadım. Ama yine de çok iyi pompaladım çünkü düzüştüğümde deliğe girdim. Önce onu kovalayıp amına girip hızlı ve sert sikişi izleyerek yaptım.

İstedim ama sonunda internet sayesinde onu becerebildim. İşim bittiğinde onu giydirdim ve sabah uyandığında üzerimden kamyon geçmiş gibi görünüyordu. Gülümsedim ve nasıldı dediğimde bilmiyorum ama herkes hasta dedim. Acımasın diye göğüslerini tuttu. Bunu görünce akşam yine bir şeyler yaparım diyerek kahveyi tekrar koydum. Verdiğimde yine flört ettim ve o sevinci anlatamam.

Bir yanıt yazın