yeğenimin ayak parmakları arasında 31 tane var

yeğenimin ayak parmakları arasında 31 tane var

Slm, adım Gaziantepli Hüseyin, 18 yaşındayım. Başıma gelenleri çok yakın bir akrabamın (kuzenimin) oğluyla yaşadım. Yeğenim 17 yaşında, beyaz tenli, siyah saçlı, siyah gözlü, iri göğüslü, yuvarlak popolu, minyon. Kuzenimin benden hoşlandığını biliyorum çünkü bana çok yakın. Sürekli benimle dalga geçiyor ve flört ediyor. Bir gün ailesi bir düğüne gitti, ben de oraya gittim, o gece kalmak için oradaydım. Evde bir kuzenim, bir abim ve iki küçük erkek kardeşim var. Ancak yataklar yapılmıştı, yatağım kuzenimin ayakucundaydı. Herkes uyuyordu.

Aklımdaki kuzenim. Dokunursam ne olur? Benden hoşlandığını biliyorum ama tepkisinin ne olacağını henüz bilmiyorum. “Her neyse,” dedim, yavaşça yorganın altından kuzenimin ayaklarına uzanarak. Yani bir avuç ayak olan ayaklarına korkudan ancak 5 dakika dokunabiliyorum diyebilirim. Yavaşça ovmaya başladım. Topuklarını ve ayak parmaklarını okşamaya başladım. Uyanık mı uyuyor mu anlayamadım. Ama hiç cevap vermedi. Bacaklarını ortaya çıkarmak için yorganın üstünü kaldırdım. Karanlıktan ilham alarak ayaklarını koklamaya ve öpmeye başladım. Sonra parmağını emme cesaretini topladım. Ayaklarını yıkamadan uyudu, ayakları muhtemelen kirliydi ve biraz tuzlu bir tadı vardı. Ama çok zevk almaya başladım. Pisliğin tadı bile büyük bir zevktir.

Şaşırdım, elimi ince pamuklu pijamasının geniş paçalarından amına götürdüm ve bacaklarını okşadım. Uyanık olup olmaması umurumda değildi çünkü ben mutluluktan mutluydum. Elim yeğenimin amına dokunduğunda öleceğimi sandım, yeğenimin amcığı sıcaktı. Parmağımı küçük kedisinde yukarı ve aşağı hareket ettirmeye başladım ve dudaklarını parmaklarımın arasına hafifçe ovuşturdum. Ama sanırım yeğenim amcığı ıslak olduğu için uyanık ama belli etmemeye çalışıyor. Penisim patlamak üzereydi, çıkmak üzereydim, parmaklarının arasına boşalmayı düşündüm. Diğer elimle penisimi aldım, sonra elime tükürdüm, kuzenimin sol ayak başparmağıyla yanındaki başparmağın arasına sürdüm, ıslattım ve penisimi o iki parmağın arasına soktum. Ayak parmaklarımla ileri geri onu kedi okşamaya başladım. Eğlendim. Harika bir boşalma yaşadım, hayatımın en iyi boşalmasıydı. Belki yeğenimin amını ya da kıçını serbest bıraksaydım, bu kadar heyecanlı ve mutlu olmazdım!

Bir yanıt yazın